2703
2553

سلام دوستای گلم

من دنبال یه مهد خوب تو منزقه سعادت آباد میگردم , پسرم دو سال و 10 ماهشه و از 6 ماه پیش گذاشتمش مهد , مهد شادان تو میرداماد میرفت ولی به خاطر جابجایی مجبورم مهدش رو عوض کنم

خیلی لطف میکنید اگه یه مهئ خوب تو منطقه سعادت آباد با آدرسش یا اگه دارید تلفنش بهم معرفی کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

فرانک

1389/7/25 9:00 ق.ظ

1 نام مهد : ثمره زندگی
2 وضعیت بهداشت : خوب
3 وضعیت آموزش : خوب
4 آموزش زبان دوم : نمی دونم
5 امکانات بازی : عالی
6 کافی بودن فضای آموزشی : عالی
7 کیفیت ناهار : نمی دونم
8 نسبت تعداد بچه ها در کلاس به مربیان : هر 15 نفر یک مربی و یک کمکی
9 سطح علمی مربیان : نمی دونم
10 رفتار مربیان با کودکان : خوب
11 تعداد ستاره در درجه بندی بهزیستی : 2ستاره
12 شهریه ماهانه برای یک روز کامل با ناهار : 280
13 منطقه شهرداری : 2
14 آدرس : تهران - منطقه 2 - سعادت آباد - م. فرهنگ - بلوار 24 متری - نبش چهارم شرقی
15 شماره تلفن : 22098439
16 سن قبولی کردن کودک در مهد : 2 سال تمام

فرانک

1389/7/25 8:57 ق.ظ

1 نام مهد : ستارگان کوچک
2 وضعیت بهداشت : متوسط
3 وضعیت آموزش : رده سنی 2 تا 3 سال متوسط
5 امکانات بازی : خوب
6 کافی بودن فضای آموزشی : خوب
8 نسبت تعداد بچه ها در کلاس به مربیان : هر 12 نفر یک مربی و یک کمکی
12 شهریه ماهانه برای یک روز کامل با ناهار : 280
14 آدرس : تهران - منطقه 2 - م. کاج - خ. سرو شرقی - روبروی بیمارستان پارسیان - پ. 22
15 شماره تلفن : 22367395
16 سن قبولی کردن کودک در مهد : از 6 ماهگی

فرانک

1389/7/25 8:52 ق.ظ

1 نام مهد : قند عسل
2 وضعیت بهداشت : عالی
3 وضعیت آموزش : خوب
5 امکانات بازی : خوب
6 کافی بودن فضای آموزشی : خوب
8 نسبت تعداد بچه ها در کلاس به مربیان : هر 10 نفر یک مربی و یک کمکی
12 شهریه ماهانه برای یک روز کامل با ناهار : 330
14 آدرس : تهران - منطقه 2 - سعادت آباد - بالاتر از میدان کاج - خ. دوم - ک. دوم جنوبی - پ. 41
15 شماره تلفن : 8 - 22118977
16 سن قبولی کردن کودک در مهد : 2 سال تمام

رها63

1391/3/30 12:26 ب.ظ

سلام دوستان چند روز پیش از شما عزیزان درباره دو مهد کودک به نام های ساحل بهشت و ستارگان کوچک در محدوده سعادت آباد و مهد سایه در جردن نظرخواهی کرده بودم که خوب گویا دوستان خیلی با این مهد ها آشنایی نداشتند. خلاصه در طول جستجو های من برای مهد پسر 21 ماهه ام به نتایج زیر دست یافتم که به اطلاع شما عزیزان می رسانم باشد که مفید فایده باشد
- مهد کودک ساحل بهشت : از نظر فضا خیلی به نظر خوب نمی آمد، یه طوری مخصوصا کلاس 5/1 سال تا 2 سال فضا خفه و دم کرده بود ولی مربی به نظر مهربون میآمد ولی تمام مهد از سرویس بهداشتی گرفته تا آشپزخانه و... تمیز بود. چیزی که خیلی من را به بردن پسرم به آن مهد راغب نمی کرد این موضوع بود که وقتی کلاس 2 تا 3 سال را دیدم برایم بسیار تعجب آور بود که بچه ها همه شان خوابیده بودند !!!! ( ساعت حدودا 5/2 بعد ازظهر بود) و حتی دو سه تا از بچه ها که بیدار بودن ملحفه را روی سرشان کشیده بودن یا زیر چشمی نگاه می کردند مربی هم داخل کلاس نبود!!! با خودم گفتم که به این بچه ها چی گفتند که همه شان با این سن کم اینطور خوابیده اند؟؟!! وقتی از مدیر داخلی پرسیدم گفتند این ها عادت کرده اند!!!!!!!!!!! شهریه مهد هم 230 تومان بود.
-مهد کودک ستارگان کوچک : بسیار مهد کثیف و بی برنامه واییییییییییییییی اصلا موندم چطور به این مهد پروانه داده اند اصلا هیچی نگم بهتره!!!!!!!! شهریه مهد هم 290 تومان بود.
- مهد کودک کلبه امید : وارد مهد که شدیم مدیر مهد خیلی خوش برخورد بود کلی برای ما صحبت کرد و از برنامه ها و... گفت بعد از کلی صحبت کردن ایشان قرار شد به طبقه بالا برویم و کلاس بچه های نوپا را ببینیم وقتی وارد کلاس شدیم فقط این حس به من دست داد که وارد یتیم خانه شدم 5-6 تا بچه حدودا 5/1 تا 2 سال کنار دیوار ردیف نشسته غمگین با سر و روی آشفته ( گفتند تازه از خواب بیدار شدند) یک مربی که به نظر من اعصاب خودش را هم نداشت و یک کمک مربی چند تا اسباب بازی داغون. در همین حین که من و همسرم از کلاس دیدن میکردیم یک دختر کوچولوی لاغر و نحیف که از بدو ورود ما رویش را به سمت دیوار چرخانده بود چنان گریه سوزناکی سر داد که کم مانده بود من هم پا به پای او گریه کنم !!!!!!!! نمی دونم ما رو که دید یاد پدر مادرش افتاد یا غریبی کرد ؟؟؟؟!!!!! آخه طفلکی ها با هیچی بازی نمی کردند و همین جور کنار دیوار کز کرده بودند. اصلا از روز یکشنبه تا حالا حالم گرفته است. وقتی دوباره پایین اومدیم هم یه پسر بچه ی 4-5 ساله از کلاسش اومده بود بیرون و یه اسباب بازی دستش بود که پسرم از او میخواست که اسباب بازیش را به او هم بدهد که او به پسرم گفت: برو نمی دم تعصاب ندارما ااا !!! خلاصه به نظرم بچه ها در اونجا بسیار عصبی بودن و محیط مهد هم خیلی جالب نبود. شهریه هم 230 تومان بود.
- مهد کودک شادلین : ساختمان بزرگی بود که تماما دراختیار مهد بود تازه تاسیس و بسیار تمیز و مدرن کلاسها دارای تهویه و بخور سرد هر بچه یک تخت و پارک که بالای سرشان عکسشان زده شده مربی های جوان وشاداب و پر انرژی مدیر بسیار خوش برخورد و کارشناس روانشناسی کودکان استٍثنایی تمام مهد دارای دوربین مدار بسته که ما همه جا را از پایین داخل مانیتور نگاه می کردیم ( البته موقعی که پسرم بالا بود) محیط بسیار شاد طوری که وقتی ما وارد کلاس ها می شدیم به قدری بچه ها سرگرم بودند که اصلا به ما توجه نمی کردند و پسرم هم به محض ورود چنان جذب آنها شد که من و همسرم به مدت 1 ساعت آمدیم پایین و بعد از آن هم به درخواست خود ما پارسا را آوردند پایین و هنگام رفتن هم با مربی اش خداحافظی کرد و برایش بوس فرستاد امروز هم به صورت آزمایشی بردمش که یک ساعت در مهد باشد که چون خوب با آن محیط کنار آمده بود امروز دوساعت آنجا بود جایش را تعویض کرده بودند کمی صبحانه خورده بودو بازی کرده بود البته باید بگویم روش این مهد به اینصورت است که بچه را روز اول یک ساعت نگه میدارند و مادر پایین می نشیند البته اگر بچه بی تابی کند مادر هم با او به کلاس می رود روز دوم 2 ساعت وروز سوم اگر بچه با محیط انس گرفته باشد از صبح تا ظهر ساعت 12 می ماند (در غیر اینصورت همچنان باید مادر با مهد همکاری داشته باشد تا بچه به محیط عادت کند) و از روز سوم به بعد با توجه به روحیه بچه تمام وقت می ماند. من پسرم را در این مهد ثبت نام کردن شهریه هم 300 تومان بود.

ساره (مامان سام)

1391/3/4 3:57 ب.ظ

تیام مهد خیلی خوبی به خصوص برای آموزش زبان دوم هستش فقط کمی شلوغه و باید یک سالی تو رزرو باشی. راه رشد هم مهد بسیار خوبی هست فقط روی انضباط بچه ها کمی سخت گیرانه عمل می کنند و اون هم باید یکسالی تو نوبت رزرو باشی. مهد مژده از لحاظ برخورد مربی ها با بچه ها خیلی خوبه و مدیدیت خوبی هم داره فقط فضای کوچکی داره و به اصطلاح خیلی شیک نیست
2706