2703
2553
عنوان

جنس قالب ژله و کیک بهتره چی باشه ؟

64755 بازدید | 38 پست
میخوام برم قالب آماده شکل قلب و گل آفتابگردان بخرم .چه جنسی بهتره یا موقع در آوردن خراب نشه ؟ممنون
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
اگه گرون بودنش برات مهم نباشه سیلیکونی خیلی خوبه
من چند ساله یه دونه دارم هم برا کیک هم ژله استفاده میکنم
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
برای ژله قالب های فلزی حرف ندارن
حالا چه آلومینیم و چه تفلون یا هر فلز دیگه ای
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
سیلیکونی هم راحته
مرز جون من تو هیچ قالبی تا حالا مشکل نداشتم اول باید لبه ژله رو از ظرف جدا کنی واگه بازم احساس کردی ول نمیده تو آب گرم ظرف رو بزار و برش گردون یا پشتش سشوار بگیر
دلبندم … من دلم فقط روی دل تو بند می شود !

Lilypie Maternity tickers
2714
دوستان
سیلیکونی رو میشه تو فر گذاشت برای تهیه کیک؟
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
من از هر دو استفاده میکنم خوب در میاد
هم فلزی هم سلیکونی
هم برا ژله هم برا کیک
ولی سلیکونی طرح هاش مختلفتره خوشتلتر در میاد
فقط جنس خوبشو باید بخری
چون جنس خوبی نباشه یه بار که کیک پختی رنگ قالب عوض میشه و بوی بد میگیره
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
اره دلشاد جون میشه من دفعه اول با ترس و لرز گذاشتم فکر میکردم الانه ظرفم اب بشه خخخخخ ولی هیچی نشد کیکم خوب در اومد خیلی خیلی هم راحت در اومد فقط قبل ریختن مایع کیک باید چربش کنینی و ارد بزنین
خدایا شکرت برای همه چی خیلی دوست دارم خیلی.......یا حضرت عباس ممنون از لطفتون اقا،لطفا مراقب دختر نازم باش یا امام زمان
برای کیک سیلیکونی خوبه

برای ژله سیلیکونی یکمی قلق داره فلزی راحت تره

برای دسرهای شیردار مثل کارامل یا ژله بستنی و ... سیلیکونی خوبه
روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تورا بگیرد
2706