2733
2734
سلام به همه عزیزانی که دو قلو دارن بیاین این دوران و باهم سپری کنیم
من الان تو هفته 8 هستم و فهمیدم دوقلو دارم این هفته که رفتم دکی کفت هنوز ضربان ندارن دوباره 5 شنبه باید برم برای ضربای قلبشون
تو سونو هم دکی بهم گفت دوقلو عات ناهمسان هستند چون دوتا ساک داری
فقط خدا کنه سالم باشن همین
ایشا.....................

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام عزیزان مرسی از همتون
من یه دوره کلوموفین خوردم البته تو فامیل هم سابقه اش و داشتیم
یکمی نگرانم اخه اینجا خوندم خیلی سخته بزرگ کردنشون ایشا............ سالم و اروم باشن زیاد مامان و باباشونو اذیت نکنن
2738
سلام عزیزم

مبارک باشه و بارداری خوبی داشته باشی.

شما بجز کلومیفن چیز دیگه ای هم خوردی؟ کلومیفن چند میلیگرم بود؟ چندتا قرص در روز خوردی؟

چقدر سوال کردم ببخشید... منم کلومیفن میخورم , روزی 2 تا. مشکل هورمونی داشتم. شما مشکلی داشتی یا همینجوری خوردی؟ سونو هم رفتی؟ آمپول زدی؟

ببخشید اینقدر سوال کردم.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
سلام پارمیدا جون
من یکمی تنبلی تخمدان داشتم یه دوره هم خوردم از روز 5 پری 1 دونه میخوردم سونو که رفتم گفت تخمکی ازاد نشده ولی ظاهرا فرداش دو تا آزاد کرده بوده و ما هم اقدام بودیم که اینجوری شد دیگه
مرسی مامان محمد ساجد ایشا... که ارومن
الن که اصلا اذیت نیستم نه تهوع خیلیه نه ویارم فکر کنم بچه های ارومی هستند
آخه تو جاهای مختلف خوندم که روز تخمکگزاری آمپول میدن... راستش برام فرقی نداره 1 قلو بشه یا دوقلو (با نظر به اینکه که دارو مصرف میکنم) من ترس از 3 یا 4 قلویی دارم.... 3 قلویی داریم تو فامیلمون.
در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2706