2733
2739
عنوان

معرفی پزشک فوق تخصص گوارش اطفال

51556 بازدید | 36 پست
دوستان خوب و عزیزم. اگر چنین پزشکی رو میشناسید لطفاً بهم معرفی کنید. اگر امکان داره شماره تلفن و آدرسش رو برام بذارین. ممنون لطف همگی شما هستم.
دوستای خوبم. نمیدونم به این تاپیک بر میگردین یا نه. اما میخوام از همتون یه دنیا تشکر کنم. چقدر خوبه که یه همچین سایتی هست و یه همچین مامانای مهربونی که بتونیم به نینیهامون کمک کنیم. برای همتون و نینی هی گلتون آرزوی سلامتی دارم
من دخترمو یه بار بردم پیشه فرید ایمانزاده دیگه پشت سرمو نگاه نکردم. از اخلاق بدش متنفرم. حالا شاید تو مطب

تجریش اخلاق فرق کنه والا . اما به نظرم دکتر خاور اختری دکتر خوبیه دیگه اونجا می برمش.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام.راستش من پسرم که الان سه ماه و نیمشه از دوماهگی اسهال داشت و اسهالش سبز بود و بلغمی......یه عالمه دکتر بردمش همه گفتن ویروسیه و هی آنتی بیوتیک به خورد پسرم دادن.....حتی آمپول هم براش زدن.......پیش دکتر خودش یعنی دکتر ناصر کلانتری هم بردمش همینو گفت.........اما دیروز که بردمش پیش دکتر اخترخاوری گفت آلرژیه گاویه و باید یه سری چیزا رو نخورم........لیستشون رو برام نوشت که من اینجا مینویسمش...

خدا همیشه همچین دکترهای خوب و متعهدی رو برامون نگهداره آمین:::::::::::::::
شکلات.قهوه.کاکائو.شیر.ماست.پنیر.خامه.کره.دوغ.بستنی.گوشت گاو.کیک.بیسکوییت.ژله.کالباس.سوسیس و سویا
2738
دکتر فریبا صیقلی
پسر من چندین ماه یبوست حاد داشت که هر دو عذاب میکشیدیم و فقط ایشون فهمید که پسر من کلا به شیر حساسیت داره دو روزه شیرشو قطع کردم مشکلش حل شده
مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2706