2726
دوستان عزیز پسر من شنبه 5 تیر انشاالله دنیا میاد . از مادرانی که تجربه دارند میشه کمک کنند تا بدونم بهترین روش ختنه چیه و چه زمانی واسه اون بهتره و هزینه اش حدودا چقدره ؟ بعضیها میگن حلقه ای زیاد خوب نیست چون بعدا واسه پسرها مشکل درست میکنه و بعضیها میگن همون هفته اول باید ختنه کرد و ..... لطفا تجربه خودتون را بگید . مرسی
میشه یکی به من توضیح بده که ختنه به روش سنتی یعنی چی ؟ نی نیم دو ماه و نیمه هست می خوام ختنه اش کنم تصمیمم روی حلقه بود اما ظاهرا این روش سنتی بهتره ............... روش سنتی همون روش سوزوندن هست ؟؟؟
دکتر پسر من میگفت اگه زیر 1 هفته ختنه کردید که کردید اگر نه بذارید یکم بزرگ بشه مثلا 3-4 ماهه و روش سنتی را توصیه کرد...چون میگفت این شکلی خیلی بهتر در میاد....در ضمن دکتر پسر من ارولوژیست خیلی خوبی بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام متخصص اطفال خوبی که ختنه رو عالی انجام میده دکتر محمود مقیمی باسواد و باحوصله است 44435482-44466587 تلفنی قبلش هماهنگ کن-بهترین زمان ختنه نوزادی اس-روش ختنه رو بزار به تشخیص پزشک باتجربه
2728
ما پسرمونو همون روز بعد زایمان تو بیمارستان ختنه کردیم

خیلییییییییییییییییییییییی راحت بود حلقه ای ختنه کردن یه روز بعد از افتادن نافش حلقشم افتاد نه خودش عذاب کشید نه ما
*پسرکم کاش میدانستم چیست آنچه از چشم تو تا عمق وجودم جاریست*
ما پسرمون رو دکتر مقیمی به روش حلقه ختنه کرد خداروشکر خیلی خوب بود همون روز سه تا ختنه دیگه قبل تز ما انجام شد همه راضی بودن من دکتر مقیمی رو به بقیه دوستام هم معرفی کردم فوق تخصص نوزادانه مطبش سعادت آباده شلوغه قبلش وقت بگیر تلفنی هم وقت میده 22358269