2733
2734
سلام نیلو جان
من مدت سه سال مشکل نزدیکی داشتم یعنی اصلا نمیتونستم.............البته مشکل من روحی بود اما وقتی به دکتر مراجعه کردم دو تا راه حل پیشنهاد داد:
1- در شروع نزدیکی خودت رو قرار بگیر
2- ار ژل لوریکانت استفاده کن و باور کن که با این دوکار مشکلم کاملا برطرف شد
البته آب دهان و ژل، اسپرم کش هستند و اگه قصد داری باردار بشی سعی کن خیلی کم مصرف کنی در حد یکی دو قطره و فقط به دهانه واژنت بمال که نرم بشه
البته یه ژل جدید هم آمده به اسم "فموره" قیمتش حدود 30 تومن هست من خودم 10 تومن خریدم هم بی حس میکنه هم نرم میکنه اما باید مطمئن بشی که باردار نیستی چون برای بارداری ضرر داره من خودم با استفاده از این ژل لوبریکانت هم باردار شدم تازه اون موقع چون معایبش رو نمیدونستم زیاد مصرف میکردم اما الان کمترش کردم
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

در مورد سفیده تخم مرغ و وازلین و روغن بچه و......... اصلا استفاده نکنید چون باعث عفونت میشه
خودتون قضاوت کنید آخه روغن و وازلین رو میشه داخلی استفاده کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟غیر از این اینکه باعث مشکلات حادتری میشه.....
در مورد سفیده تخم مرغ هم من شخصا میترسم چون سفیده زود خشک میشه و اون تو میمونه و باعث عفونت و.........میشه
Khatati.com
IMG4UPبنام آنکه نیلوفر را آفرید برای تنها زیستن و پاک ماندن میان لجن ها..
2728
http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=183512&PostID=8636725#8636725

دعای معراج برای اونایی که منتظر نی نی هستن
همسرم هر روز که میگذرد شکسته شدنت را میبینم هر چقدر هم پیرو
شکسته شوی بازم هم تا ابد میخواهمت
2738
بچه ها من از دکترم در مورد ژل لوبریکانت برای اقدام به بارداری پرسیدم و گفت هیچ اشکالی نداره و محلول در آب هستش و ساختارش دقیقا عین همون ترشحات زنانه هست .

همین ژلهای معمولی رو که هزار تومن هم بیشتر نیست روبگیرید و برای اطمینان از داروخونه هم بپرسید که اسپرم کش نداشته باشه . موقع نزدیکی هم سعی کنید فقط یک قطره بزنید دهانه واژن یا روی آلت همسرتون و اولش خودتون رو قرار بگیرید یا جوری که خودتون بیشتر دوست دارید سعی کنید تحریک بشید که بعدا برای تو کردن آلت احتیاج به ژل نداشته باشید . به نظر من متاسفانه این مشکله شوهرای ماست که نمیتونن خیسمون کنند . پیش نوازی بلد نیسنن . خودشون تحت هر شرایطی حال دارند اما هیچی از ساختار جنسی خانوماشون نمیدونن و تازه برچسب بی حال بودنم بهمون میزنن .....