2410
2553
سلام
من اولین بار هستش که می خوام حنا هندی روی موهام بزارم

شما می دونین که چه مدت باید روی سر بمونه و بعد اونو بشوریمش؟ از همونا که روی بسته اش عکس یه خانوم هندی هستش خریدم رنگ مشکی اش رو

مرسیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
من موفق خواهم شد و به همه اهدافم حتما خواهم رسید...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام با اجازه

یک افر و تخفیف عالی 3 محصول صورت گارنیر در یک پک زیبا با ارسال رایگان 45000 تومان

کرم دور چشم رولان گارنیر

مرطوب کننده و روشن کننده روزانه با عصاره لیمو گارنیر

شستشو دهنده و روشن کننده صورت با عصاره لیمو

انواع عطر 35000 تومان

پالت رژ لب 12 رنگ 32000 تومان

موچین چراغدار 5500 تومان

http://6061.mihanblog.com/
2714
بچه ها شنیدید که حنا هندی خطرناکه ؟؟؟؟

انگار یه ماده ی میریزن توش که امکان سکته رو بیشتر میکنه!
Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .

هشدار وزارت بهداشت : استفاده از حنای هندی سکته قلبی و سرطان به دنبال دارد

جام جم آنلاین: وزارت بهداشت ، درمان وآموزش پزشکی با صدور اطلاعیه ای به عوارض مصرف رنگ موی هندی معروف به حنای هندی هشدار داد وزارت بهداشت کاهش فشار خون ، افزایش ضربان قلب ، ایست قلبی و سرطانزایی را از عوارض مصرف رنگ موی هندی اعلام کرد

براساس این اطلاعیه ، ماده اصلی رنگ مو )پارافنلین دی آمین ( است که مقدار آن در رنگهای تیره بیش از رنگ روشن است وزارت بهداشت در اطلاعیه خود از مردم خواست ، هنگام تهیه رنگ مو و سایر لوازم آرایشی توجه لازم را داشته باشند و در صورت مشاهده هر گونه عارضه در پی مصرف این فرآورده ، ضمن مراجعه به پزشک ، مراتب را با شماره تلفن 6405569 به مرکز ثبت و بررسی عوارض ناخواسته داروها، اطلاع دهند.

Yesterday is a history....

tomorrow is a mystery...

but today is a gift عکس پروفایلمو سیاه می کنم به احترام دخترایه مظلوم کشورم که تو صورتشون اسید پاشیده میشه .
سونیا جان دفعه اول زیاد نذار بمونه عمه من طفلی داشت میرفت مکه حنا هندی گذاشت حساسیت شدید داد کل پوست سرش التهاب کرده بود و خارش و سوزش داشت خیلییی اذیت شده بود.
آره مونا منم شنیدم ضرر داره
بچه ها این حنای هندی بر خلاف اسمش کاملن شیمیایی هست. اینو از دو تا پزشک نقل کردم... دوست خواهرم هم سکته کرده بود که دکترش گفت علتش همین مصرف حنای هندی هست.... گفتم که اطلاع داشته باشین ...
2706