2726
سلام دوست جونیا من 9 روز دیگه دخترم به دنیا میاد میخواستم
کمی درباره بعد از سزارین بدونم؟
و اینکه از کی میتونم شکم بند ببندم یا گن ؟
حتما 2 روز بعد از سزارین شکمتو با کتاب ببند . من 2 روز بستم عالی بود . ولی اشتباه کردم دیر بستم. آخه درگیر شیر دادن بودم

من هم 2 هفته اس نی نی ام به دنیا اومده. دکترم گفت نمی خواد ببندی شکمت رو . ورزش داد بهم . گفت اینجوری عضلات شکمت واقعا جم می شه
LilySlim Weight charts

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم من دو هفته پیش سزارین شدم.روزی که عمل کردم شبش خیلی درد داشتم همین طور تا فردا شبش...من 2 شب بیمارستان موندم.روزی که اومدم خونه اول رفتم حمام و بعد گن بستم...درد نداره،فقط بعضی وقتا یه قسمتی از شکمم درد میگرفت که مربوط به جمع شدن رحمه،جای بخیه درد نمیگیره
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
2728
تازه من دوقلو باردار بودم که شکمم خیلی کش اومد جمع شدنش سخت تره،در ضمن درد بیشتری هم داره.ولی زود ببندی زودتر جواب میگیری،واسه من که خیلی جواب داد با شکمی که دوبرابر کش اومد
91/10/24 یه روز برفی زمستون که دوقلوهام اومدن بغلم...(چه زود گذشت!!!)
بعد از زایمانت وقتی خواستی از تخت بیای پایین اول بلند شو بشین و یکم آب میوه بخور کمپوت هم فقط هلو و انجیر و گلابی بخور . آناناس میگن برا جوش خوردن بخیه خوبه ولی نخور یبوست میاره و تا وقتی شکمت کار نکنه هم مرخصت نمیکنن .
وقتی نشستی یکم کمپوت و آبشو بخور بعد پاهاتو از تخت آویزون کن . بازم یه چند دقیقه همونطور بشین و آب کمپوت رو بخور . بعد یواش یواش و با کمک همسری بلند شو . یهو بلند نشی فقط .
من فقط کمپوت هلو میخوردم خیلیییی خوب بود
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
خواهش عسیسم .
هرررر وقت هم درد داشتی نیازی نیست تحملش کنی تا دیدی داره میگیره صداشون کن بگو خیلیییی درد دارم بگو برات شیاف بذارن .
من با اینکه زایمان سختی داشتم ولی اصلا اوندری که دیگران مسگن درد نکشیدم . تازه پرسنل بیمارستانم اشنا بودن برا خونه هم بهم شیاف دادن اوردم با خودم ؛)))))
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
رفتنی هم حتما یه سری لباس خوب برا بعد از مرخص شدنت که می خوای بیای خونه بذار . من برا بچه همه چی گذاشته بودم . برا خودمم برا تو بیمارستان همه چی برده بودم حتی کنترل تلوزیون ؛) ولی برا برگشتنم لباس نبرده بودم . خوب لباسایی که باهاشون میری بیمارستان با اونایی که برگشتنی می پوشی فرق میکنه خووووو
2706