2733
2739
عنوان

آب ریزش بینی و قی کردن شدید چشم

26463 بازدید | 18 پست
دخترم 20 ماهشه.....جند روزه اب ریزش ساده داشت صبح تا اغروب و بعد از اون قطع میشه.....حالات مریضی هم نداره...امروز آب بینی اش خیلی ببخشید سبز و غلیظ شده به رقیقی آب نیست و صبح نمی تونست از شدت قی که تو چشمش شده بود چشماشو باز کنه...قی چشماش هم سبز بود........به همه مژه هاش هم چسبیده بود......کسی می دونه چیکار کنم؟ شربت سرما خوردگی دادم بهش..دیروز هم نوک دو تا دندون نی زده بیرون ......یه مقدار سرش داغ بود امروز اونطوری نیست...دکترش بهم گفته الکی بچه رو نیار مطب....اینجا پر از بچه های مریضیه و ویروس زیاده.....به نظرتون چی بهش بدم...ستریزین بدمم؟ آب ریزشش چه جوری قطع کنم
منم دخترم جند روز پیش اینطوری شده بود بردم دکتر بهش یه قطره و پماد چشم داد دو مرتبه استفاده کردم خوب شد و همینطور شربت ستریزین برای ابریزش بینیش و شربت چرک خشکن داد بعد از 3 روز کاملا خوب شد حتما دکتر ببرش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزل
با چای اصلا نشور درسته چای داروی بسیار مناسبی برای زده عفونی چشم هستش
ولی من طبق تجربه خودم بگم
چای حالا حاوی کلی گردو غبار هستش که خودش بیشتر باعث عفونت چشم میشه
اگه میتونی بانونه رو بصورت چای دم کن
گل بابونه چون بصورت گله کمتر داخلش گرد هست

دوم ببرش دکتر چشم پزشک ببینه
و اگه لازم به دارو هست دکتر چشم براش بنویسه
و زودتر هم اینکار رو بکن چون عفونت باعث میشه که مجاری اشک چسبندگی در اون ایجاد بشه

پسر من هم همین مشکل رو داشت البته تغصیر خودم بود که بردمش مرطب دکتر کودکان
و اون هم هی براش قطره نوشت و درمان رو عقب انداخت
هر دو چشمش رو میل زدن البته خیلی فوری باز شد که اونم شانس اوردم
دکتر میگفت بعضی بچه ها شاید تا 10 بار باید چشمشون باید میل زده بشه
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
چای رو باید دم کنی
بعد از صافی مثل تنظیف رد کنی
بعد بزاری سرد بشه
با یک دستمالی که پرز نده دستمال رو داخل چای کن راستی باید قبلش دستت رو زدعفونی کنی
از گوشه چشم سعی کن اول یک قطره بریزی داخل چشمش
بعد یواش بکش روی پلکش
یادت باشه روزی 2 تا 3 بار این کار رو بیشتر نکنی
و خیلی اهسته چون پلک بچه خیلی نازک هستش و زود زخم میشه
میدونی خنده های شیرینت من رو به زندگی امیدوار میکنه و نگاه زیبات به من امید زندگی میده .
2738
جدی میل زدن برای چشم نی نی ات؟ یه سوال دارم بچه خواهرم یه چشمش همش قی می کنه..گفتن مجرای اشکیش بسته است....باید میل بزنه....ولی دکتر بهش گفته قبل از میل زدن روش ماساژ محکم ر.و امتحان می کنیم شاید با اون باز شد و نیازی به میل نبود...می شه توضیح بدی چه طوری بود؟ درد داره؟ چند وقتش بود پسرت؟
من فوق تخصص قرنیه رفتم گفت اصلا بچه رو نابودی میکنی با شست با چای

اشک مصنوعی براش بریز
قطره کلروبیوتیک هم خوبه

پماد چشمی هم خوبه

حتما ببرش دکتر بببین من نمیدونم تو این سن چی میشه داد ولی سولفدرین معجزه میکنه برای اریزش بینی
این سبزی هم نشونه عفونته باید چرک خشکن بگیره دوزشو نوعشم دکتر تشخیص میده
چشم رو شوخی نگیر ارگان خیلی حساسی هستش اون هم بچه کوچیک
اگه برات مقدوره حتما ببرش چشم پزشک حتی برای سرماخوردگی چشم
چون دکتر چشم قربنیه چشم رو با دستگاه نگاه میکنه
ولی دکتر کودکان این وسایل رو نداره
مثل اینکه دندون درد داری بری دکتر داخلی و برات مسکن بنویسه
وقتی مجار چشم میگره باید مدت کوتاهی ماساز داد مثلا 2 هفته
اگه باز نشه باید میل زد
البته ماساز همراه با قطره چشم
نه اصلا درد نداره
چشم رو یک نوع بیهوشی میدن
بچه بیداره ولی چشمش نمیبینه
از داخل چشم جایی که مجاری چشم قرار داره یک سوزه خیلی کلفت که سرش گرد هست
که تهش یک سرنگ با اب مقطر ه
وارد مجاری مکنن و با فشار اب رو داخل مجاری میکنن بعد از داخل بینی با فشار کلی عفونت میزنه بیرون
و در اخر با پماد انتی بیوتیک پرش میکنن
که تا 2 ساعت بچه راحت میخوابه بعد که بیدار بشه دیگه از عفونتی خبری نیست
2706