2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
Golnaz راضی بودی من طبیعی زایمان کردم داشتم جان به جان افرین تسلیم میکردم یعنی نمیدونم چه جوری تونستم زنده بمونم با اون درد البته ماساژ قلبی دادن بهم چون قلبم داشت از کار می افتاد !!!
آره خیلی راضی بودم.خوب من اپیدورال کردم و دردی حس نکردم البته دکتربیهوشی و دکتر زنانم هم خیلی کارشون درست بود.jinglizجون شما اپیدورال کردی و مشکل پیش اومد برات؟کدوم بیمارستان زایمان کردی؟
2738
دهانه رحم باز شدن که دردش قابل مقایسه نیست با فاز دو زایمان که همون بیرون اومدن نینی هست وای وای
انقدر هوار کشیده بودم بعد زایمان صدا نداشتم
شوهرم پشت در بود اومد بالای سرم رنگش گچ بود چون صدامو میشنید
همیشه بهم میگه تو قهرمانی هههههه
نه من نینی نمیخوام دیگه
منم دوست دارم طبیعی زایمان کنم با اپیدورال کسی تجربه ای داشته بگه ماام استفاده کنیم
کدوم بیمارستانا و دکترا کار طبیعی با اپیدورالشون بهتره ؟؟؟؟؟؟؟؟
امیرعلی عجله داشت بدو بدو اومد تا هجده خرداد پرید بغل مامانی
انجل جان اپیدورال دردش خیلی کمه یعنی دقیقا در حد امپول پنیسیلین اصلا چیزی نیس که بهش فکر کنی
من تو بیمارستان صارم زایمان طبیعی اپیدورال کردم 2میلیون و 200 واقعاااااااااااااااااااااااا هم راضی بودم اصلا اون درد وحشتناک که خیلی ها میگن رو نداشتم
2706