2410
2553
حتماً خبر فوت دکتر سید امیر میر باقری و شندید....

از روزی که شندیم دارم روانی میشم ....

شما ریز قضیه رو میدونید ؟ برای چی رفته بودن دزفول ؟ چرا این سرمایه ها توی یه خونه کوچیک بودن ؟ چرا نرفتن توی هتل ؟ آ خه چرا ؟ مگه دانشکده پزشکی جایی واسه اسکان دکترای حاذقی مثل این 3 تا نداشته که اینها کف زمین کنار بخاری بخوابند .....؟

من بعد از خدا سلامتی و زنده بودن شوهرمو مدیون این عزیز از دست رفته میدونم

لطفاً برای شادی روحشون 3 تا صلوات بفرستید ..... جای دوری نمیره
نگاهت با نگاهم کرد برخورد .....خدا مرگت بده حالم بهم خورد [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
[smiley]s/sm_60.gif[/smiley]

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
پارادایس جون چی ؟ ....

بر اثر گاز گرفتگی .... 3 تا برادر که هر سه تاشون دکتر بودن خیلی راحت از دست رفتند .....

دکترایی که فقط دکتر نبودند ....

ناجی مرگ یه جوان تاز ه داماد بودند که دکترای اصفهان با آزمایش اشتباه و تشخیص اشتباه و دارو اشتباه 7 ماه داشتند شوهر منو میکشتند و اون با یه آزمایش مجدد همه چی و عوض کرد .... و من الان در کنار همون کسی که گفتند روز های آخرشه الان دارم 7 سال زندگی میکنم با یه دختر 2 ساله ......

نگاهت با نگاهم کرد برخورد .....خدا مرگت بده حالم بهم خورد [smiley]s/sm80.gif[/smiley]
2714
تا تو مطبش وارد میشدی انگار یکی از فامیل های درجه یکشون وارد شدند جلوی پای ما بلند میشدند و دست میدادند باا شوهرم و کلی احوال پرسی

اولین باری که رفتیم پیشش ... گفت چقدر وقته عروسی کردین گفتیم 7 ماهه گفت بچه دارین ..؟ گفتیم نه ( منظورش این بود که حامله ام یا نه ؟) به من گفت با خوردن این دارو هایی که مصرف میکنه حالا حالا شانس بچه دار شدن و ندارین یعنی خیلی کمه ... ( من اون موقع فقط برگشت سلامتی به شوهرم برام مهم بود ) خدا رو شکر بعد از 3 سال شوهرم خیلی کم قرص میخورد و کم کم اثر دارو ها از بدنش بیرون رفته بود و من باردار شدم .
اولین بار که با دخترم رفتیم هیچ وقت یادم نمیره .... دخترم 1 ساله اش نشده بود

جلوی پای من بلند شد و کلی خدا رو شکر کرد و از من هم کلی معذرت خواهی کرد و گفت شما باید منو حلال کنید من اون موقع خیلی دل شما رو شکوندم میدونم ولی خدا بهم نشون داد که تو ( یعنی خودشون ) کاره ایی نیستی این منم که اگه بخوام کسی و میبرم اگه بخوام هم یه فرشته مثل این کوچولوی شما به کسی که تو نا امیدش کردی میدم .......

دارم دیوونه میشم من

من معجزه رو با چشم های خودم دیدم ....

دکتر سید امیر میر باقری معجزه ایی از طرف خدا بود که ما الان ازش محروم شدیم .....

2706