2703
2553
سلام دوستان خانواده همسرم برای به دنیا اومدن نینیم نیومدن 40 روزش شذ بازم نیومدن من گفتم بزار خودم برم حداقل بچم بدون خانواده پدری بزرگ نشه یه مدت رفت و آمد کردم اونا هم یه دو بار اومدن خونمون اما از بار اخری که اومدن که خاله شوهرم و شوهرش هم بود دیگه پدر شوهرم رو ندیدم حدود یه ماه میرفتیم اون میزد بیرون و اصلا هم از شوهرم احوال دخترم رو نپرسید اخه شوهرم باش کار میکنه تا اینکه اسباب کشی کردیم اصلا تماس هم نگرفتن که کمک میخوای یا نه منم بعد اسباب کشی زنگ زدم به خواهر شوهرم گله کردم گفت کار داشتیم گفت من همیشه سراغ دخترت رو از پدرم میگیرم منم بهش گفتم پدرت 1 ماهی از بچم خبر نداره تی سراغشم نمیگیره بعدش کلی گفت پدرم دلش از تو و شوهرت پره و کلی پشت سر شوهرم حرف زد از اون موقع دیگه نرفتیم خونشون شوهرم گفت سراغمون رو بگیرن میریم نگیرن نمیریم تا الان 3 ماه هست سراغمون رو نگرفتن اخه ما چه گناهی کردیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
همه از خدا شونههههههههههههه کاری نداشته باشن
اگه خیلی خوب بودن که اینجوری نمیکردن
حالا تو چه اصراری دارن دوست داری بیان خدایی نکرده اسایشو ازت بگیرن همش ایراد بگیرن
وقتی اونا نمیخوان ول کن به قول دوستان هم اگه دوست داری خودت برو پیششون
سامان . مرجان . آران . باران :))))
خدا جونمممم خیلیییییییییییییییییی شکرتتتتتتتت خیلییییییییی :*:*:*
2714