2733
2739
دوستای عزیزم
شوهر من خیلی ایراد میگیره
چرا جای جوش رو دستت مونده
چرا موهاتو براشینگ نکردی
وای وای وای وای وای
البته اینو بگم خودش فوق العاد خوش تیپ هست
و دوست داره منم خیلی شیک باشم
همیشه بوی عطر بدم تو خونه لباس شیک تنم باشه
میشه لطفاً راهنمائیم کنید
راستی من چند ماه ازدواج کردم

مچکرم
خوشبختی، رسیدن به خواسته ها نیست بلکه لذت بردن از داشته هاست.
خودت که میدونی همشو...
بوی عطر دادن و لباس خوشگل پوشیدن که چه جوری نداره...
من فکر میکنم همه خانوما بلدن چیکار کنن اما اکثرا تنبلی شون میاد یا حوصله این کارا رو ندارن... وگرنه بعیده خانوما عشوه گری بلد نبشن... اونوقت به زن بودنش باید شک کرد...
CafeMom Tickers
همسر منم تا حدودی همینطوره ولی تا این حد ... انتظار داره من خیلی به روز و شیک لباس بپوشم منم تا جایی که حوصله کنم انجام میدم مرتب صبحها دوش میگیرم لباسمو عوض میکنم و یه عطر خوشبو که ماندگاری داشته باشه میزنم موهامو خشک میکنم بعضی وقتا بخوام باز بذارم سشوار میکشم بعضی وقتام با کیلیپس جمع میکنم ... ارایشم که کلا هر صب ملایم دارم تا عصر ...
یا حضرت رقیه امید هیچ کسو ناامید نکن  *فاالله خیرا حافظا و هو ارحم الراحمین *

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب به خودت حسابی برس
مرتب برو ارایشگاه
ناخون بزار و موهات رو رنگ کن
الان زمانش رو داری
چند وقت دیگه که ایشالله نینی دار بشی وقت دستشویی رفتن هم نداری
پس از فرصت استفاده کن

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
2728
سحر جان خیلی مراقب باش. اول زندگیته. نزار قیافه قبل ا زازدواج رو با بعدش مقایسه کنه. میدونی تو دورانی که قبل از ازدواج بودین اون همیشه با این قیافه مرتب آرایش کرده بهت به دید زن آینده نگاه میکرده. اگه الان یه کم کم بزاری تو ذوقش میخوره. به خودت رسیدن باور کن وقت زیادی نمیگیره. ببین من خودم از 7 صبح تا 5 که برسم خونه کلی خسته و کوفته میشم. یه دوش میگیرم. یه ذره صورتم رو مرتب میکنم و موهامو صاف میکنم و یه عطر معمولی هم میزنم. سعی کن به این دید به این مسئله نگاه کنی که با ایم کار داری به خودت احترام میزاری
خانوما اگه تمیزو مرتب باشن کلا خوشگلن حالا آرایش ملایم و لباسایی که شوشو دوس داره و علاقه نشون میده هم که دیگه بپوشی هم که کار تمومه حالا جای جوش و جلو دیده اینا هم با یه کرم ملایم بپوشون
اره واقعا خوشتیپی عالیه هر روز لاک بزن رنگای مختلف اریش ملایم کن موهات هر رنگی که همس یه تیوپ از همون رنگ وبزار خونه تا ریشها در اومد رنگ کن ابروهاتو همیشه رنگ روشن کن به همه میاد و خانوما رو جذابتر میکنه
نمی دونم شاید هم به قول دوستمون چون شاغلم یه کمی هم تنبلی میکنم
از امشب ببینم چیکار میکنم نتیجه چی میشه
خوشبختی، رسیدن به خواسته ها نیست بلکه لذت بردن از داشته هاست.
2740
سحر جان برای اینکه جای جوشات خیلی تو ذوقش نزنه سعی کن درمانش کنی. تا موقعی هم که میخوای درمون بشه از یه کرم پوشاننده مثل موس بورژوا یا کرم ضدجوش رنگی اکتی پور استفاده کن. هیچ کدومش ضرر نداره. تضمین
خب خیلی مهم هست وقتی خودش اینقدر مرتب هست و از تو هم توقع داره

حتما براش ارزش هست و اگر تو نکنی شک نکن دنبال کسی که این مزایا رو داره

خواهد رفت ،،، پس حتی اگر سختتم هست خیلی به خودت برس،، تازه برای روحیه خودتم خوبه
من نوید امدنت را از سوره یونس گرفتم
راستی سحر جان یه توصیه دیگه. سعی کن خونه رو همیشه مرتب نگه داری. فضای خونه رو زیاد روشن نزار. از نور های زرد و یا رنگی مثل آبی برای روشن کردن خونه استفاده کن. خوشبو کننده تو خونه همیشه بزار. میتونی از این دستگاه ها بگیری و یا اینکه رو گل های خشکی عطرهای مخصوص اسپری کنی. یه آهنگ ملایم همیشه تو خونه بزار. همیشه فکر کن داری از یه مهمون پذیرایی میکنی. بزار ببینه چقدر واسش احترام قائلی. ولی در درجه اول خودت به شخصه برای خودت مهم باش
منم موافقم
به خودت برس اما نه فقط با ارایش مرتب باش و همیشه کارهایی رو انجام بده که اعتماد به نفست رو بالا میبره
بدنت تمیز و مرتب باشه/ لباسهات گاهی اوقات سکسی باشن که بیشتر تحریک عشوه هات بشه
یادت بمونه که همیشه سرزنده و اکتیو باهاش برخورد کنی هم نشون بدی از اینی که هستی راضیی و دوست داشتنی یی
سحر جان من خیلی به این مسائل اهمیت میدم. و فکر هم میکنم الان این مسائل خیلی کم اهمیت شدن. اینارو هم همش نه از سر لطف که از سر حس مسئولیت برات گفتم. از لطفتم متشکرم. امیدوارم همیشه خوشبخت باشی
راستی یه چیزی. برای تحریک جنسی آقایون لازم نیست عشوه کنی. هیچ وقت هم از این نترس که تو پا پیش بزاری.
2706