2726
یه شال گردن بافتم وسطش مدل پیچ دادم بقیه هم ساده. لبه هاش لوله شده.
آیا راهی هست که درستش کنم یا باید بشکافم دوباره ببافمش؟
وقتی می بافتم گفتم وقتی تموم میشه از لبه دونه می گیرم و جو دونه می بافم ولی الان که اینکارو کردم شال جمع شد
ممنون میشم راهنماییم کنید
Lilypie Premature Baby tickers

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام من خودم بافنده هستم با اتو درست نمیشه. هیچوقت شالی که نمی خوای لوله بشه رو ساده نباف . دو طرف یا باید یکی از مدلهای کشباف باشه یا مدل ابری که من بهش می گم رکم. یعنی همه ی ردیف ها رو از رو یا همه ردیف ها رو از زیر باید بافت
من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
2728

من چندین ساله بافتنی میکنم با ماشین و دست . اما هرچی انجام میدم با ماشین لبه هاش جمع میشه . راهی هم پیدا نکردم تا حالا که درستش کنم . فقط اگه یه چیزی مثل پلیور باشه که لبه هاش دوخته میشه اون خود به خود درست میشه اما شال گردن اصلا نمیدونم چیکارش کنم . اما با دست که ببافم هیچ وقت این مشکل پیش نمیاد . اگه کسی راهی بلده بگه لطفا ‌ که با ماشین که میبافیم چه کار کنیم که لبه های کار لوله نشه . با اتو بخار و بخار و همه هم امتحان کردم . فایده نداشت . مرسی

سلام من خودم بافنده هستم با اتو درست نمیشه. هیچوقت شالی که نمی خوای لوله بشه رو ساده نباف . دو طرف ی ...

سلام ببخشید من یه سوال مهم راجب بافتنی دارم چون گفتید بلدید 

اگه همه باافت شال گردن رو از اول تا اخر زیر ببافم چون مبتدی ام و ماهر نیستم درسته ؟ اشتباه نیست ؟ ممنون میشم بهم بگید 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
سلام ببخشید من یه سوال مهم راجب بافتنی دارم چون گفتید بلدید  اگه همه باافت شال گردن رو از ...

سلام ببخشید خیلی دیر دارم جواب می دم. همین الان دیدم! نه اصلا اشکالی نداره. 

من کتایون عزیزی،مدیر فروشگاه اینترنتی بافتنی و کاردستی «پوشانا» هستم. پیج اینستاگرام من @pushana.ir.یا بافتنی پوشانا. راستی برنج درجه یک و کاملا خالص از مزرعه خودمون هم دارم به میزان محدود. 
سلام ببخشید خیلی دیر دارم جواب می دم. همین الان دیدم! نه اصلا اشکالی نداره. 

سلام میشه راهنماییم کنید لطفا چکار کنم لبه شال بافتنی زیبا دربیاد؟؟ اولین دانه را در دو طرف شال نباید ببافم؟؟

2706