2703
2553
عنوان

قرص مدروکسی پروژسترون(آیا کسی هست من رو راهنمایی کنه)

| مشاهده متن کامل بحث + 437285 بازدید | 181 پست
بسم الله الرحمن الرحیم ثبت نام دور جدید ختم زیارت عاشورا (تقدیم به حضرت علی اصغر(ع) و مادرشون حضرت رباب(س))دو تا گروه یکی از 3مهر تا تاسوعا و گروه بعد از عاشورا تا اربعین کلوپ زیارت عاشورا : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=20659

فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ ( هفته 8 ) ... خدایاااااااااااااااا شکرتتتتتتتتتتت منم مامان شدم دوست گلم میشه برای مامان موندنم و مامان شدن همه منتظرا ی صلوات بفرستی ... اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام من 9 ماهه که سقط کردم 3 ماه پیش واسه بارداری اقدام کردم ولی هنوز باردار نشدم و پریودم نامنظمه . رفتم دکتر قرس مدروکسی بهم داده گفت از 14 قاعدگی هر شب 2 عدد تا 10 شب بخورم 25 پریود شدم حالا باید از چه روزی قرصم رو بخورم؟
مرضیه جان امروز دکتر بودم این قرص رو برام نوشت و به منم گفت از روز 14 پری بخور، من 18 ام روز اول پری ام بوده جوری که خودش حساب کرد از 1 ابان باید بخورم، شما هم باید از روز اولی که پریود شدید 14 روز و حساب کنید، ولی بچه هاااااا این قرص مدروسکی پروژسترون واقعا ضرر داره؟من پریود این دوره ام با دوره های قبل فرق داشت و تمام نشده هنوز ! ترسیدم رفتم دکتر این قرصو برام نوشت
همه صفحه هارو خوندم و نفهمیدم این قرصاحتمال بارداری رو افزایش میده یا مانع بارداری تو همون ماه مصرف میشه؟
خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
2714
باسلام دختری 25 ساله ومجرد هستم حدود20 روز20 قرص مدروکسی پروژسترون مصرف کردم وبعدمصرفشوقطع کردم اما الان حدود2ماهه که پریودنشدم خیلی نگران هستم آیا ازعوارض این قرص میتونه باشه؟؟؟؟باتوجه به اینکه فقط 20 روزاین قرصومصرف کردم...
سلام کسی هست عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نه تو میمانی و نه اندوه/و نه هیچ یک از مردم این آبادی/به حباب نگران لب یک رود قسم/و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت/غصه هم میگذرد/آن چنان که فقط خاطره ای خواهد ماند/لحظه ها عریانند/به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز...
منم بیستو دو سالمه پری هام نامنظم بودن و هستن.تنبلی تخمدان دارم. رفتم دکتر بهم متفورمین و مدروکسی داد بهم گفت برو به اقدام... آخه میگفت کسایی که تنبلی دارن (همون کیست های ریزی که تو تخمدانن باعث این مساله میشه)بهتره زودتر بچه بیارن چون این کیست ها ژنتیکیه از مادر به دختر میرسه و هیچوقت خوب نمیشه و شاید در بعضی افراد رفته رفته باعث نازایی میشه. این ماه مصرف کردم از روز 14 پری تا 10 روز اما اقدامم جلوگیری داشتم هم میخوام پسملی بیاد چون میترسم از حرفهای دکتر همم میگم زوده برام و .... کمکم کنیییییییید کمک!!!!!!! راهنماییم کنید آخه نمیدونم چیکار کنم
نه تو میمانی و نه اندوه/و نه هیچ یک از مردم این آبادی/به حباب نگران لب یک رود قسم/و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت/غصه هم میگذرد/آن چنان که فقط خاطره ای خواهد ماند/لحظه ها عریانند/به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز...
من این قرصو وقتی برای ماه اول خوردم بی بی مثبت شد بتا 27 و مشکوک به بارداری شدم اما بعدش یعنی 13 روز بعد از تموم شدنش پری شدم برای ماه دوم که خوردم بعد از 3 روز کامل پری شدم ولی با خونریزنی خیلی کم حالا این ماههم می خورم ببینم چی میشه
خدایا سپاسگزارم.خدایا همه منتظرا زودی مامان کن و مواظب همه مامان ها و بچه ها باش[smiley]l/l_27.gif[/smiley] 23 دی 94
سلام دوستان منم بخاطربی نظمی های پریودم رفتم دکتر بهم قرص مدروکسی پروژسترون وفولیک اسید داده ازروز15پریود تا10روز روزی2عدد خوردم(یعنی تا4/2/94)ولی هنوزپریود نشدم الانم سمت راست شکمم درد دارم.قصدبارداری هم دارم.
2706