2703
2553
عنوان

قرص مدروکسی پروژسترون(آیا کسی هست من رو راهنمایی کنه)

| مشاهده متن کامل بحث + 437290 بازدید | 181 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من از دختری پریود نا منظمی داشتم.. الان 10 ماه میشه عروسی کردم...3ماه قرصldمصرف کردم.3 ماه هم جلوگیری طبیعی داشتم....تا دو ماه پیش رفتم دکتر سونو انجام داد گفت یه سری کیست ریز داری که همیشه باهات بوده وخواهد بود ...خطری هم نداره..ولی برای تنظیم پریودی قرص دیدروژسترون بهم داد...گفت تخمدان ها هم خوبه ...بعد چون میخواستم حامله بشم و از یک ماه قبل جلوگیری نکرده بودم ...بهشون گفتم دیدروژسترون واسه بارداری مشکلی نداره...گفت نه این فقط واسه تنظیم پریوده و هر زمان متوجه بارداری شدی قعطش کن...از 15 تا 25 سیکل قائدگی هم مصرف شه...من ماه پیش مصرف کردم..سر 27 روز پریود شدم....بازم این ماه نزدیکی داشتم...از روز 15 دل درد و کمر درد پریودی شروع شد ..سینه درد هم داشتم تا 20 که حالت تهوع هم بهشون اضافه شد...تا روز 22 که بعد از ظهر لک قهوه ای دیدم...ولی کم کم این لک تبدیل به خون و ترشح شد...من 7 تا از دیدروژسترون خورده بودم ولی دیشب قعطش کردم...تا امروز که 23 بوده ای خونریزی کم ادامه داره همراه با لختهی خون و ترشح ....میخوام بدونم من چیکار کنم یعنی حامله بودم و این قرص خرابش کرده یا این طبیعیه و اینکه کار درستی کردم قرص رو نخوردم؟خیلی افسرده شدم دارم سکته میکنم
 BabyFruit Ticker

دکتر برای تنظیم پریود به من هم مدروکسی داده هنوز خوردنشو شروع نکردم از هفته دیگه باید بخورم

ولی به طور اتفاقی چیزایی رو در نرم افزار موبایلم که اطلاعات دارویی است دیدم خیلی شوکه شدم برای شما هم می نویسم

عوارض جانبی مدروکسی پرروژسترون:

در بیماران دیابتی >مبتلایان به زیادی فشار خون و بیماریهای قلبی و کلیوی دارو با احتیاط تجویز شود

در زنانی که از این دارو برای جلوگیری از بارداری استفاده نموده اند بطور متوسط تا 10 ماه پس از قطع دارو امکان بارداری وجود ندارد.

زنان زیر 35 سال کهاز دارو برای جلوگیری استفاده میکنند طی 4 سال اول مصرف با افزایش خطر سرطان پستان مواجه میشوند

از دیگر عوارض دارو :
اکنه وکهیر احتباس اب تغییر وزن اختلالات گوارش تغییر میل جنسی ناراحتی پستان علائم پیش از قاعدگی خونریزی نانمظم قاعدگی افسردگی بی خوابی طاسی و ریزش مو و پرموئی و واکنش انافیلاکنوئید را نام برد

در صورت مشکوک شدن به حاملگی مصرف دارو قطع گردد

حالا به نظر شما این دارو ضررش بیشتره یا منفعتش؟
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
2456
دکتر برای تنظیم پریود به من هم مدروکسی داده هنوز خوردنشو شروع نکردم از هفته دیگه باید بخورم

ولی به طور اتفاقی چیزایی رو در نرم افزار موبایلم که اطلاعات دارویی است دیدم خیلی شوکه شدم برای شما هم می نویسم

عوارض جانبی مدروکسی پرروژسترون:

در بیماران دیابتی >مبتلایان به زیادی فشار خون و بیماریهای قلبی و کلیوی دارو با احتیاط تجویز شود

در زنانی که از این دارو برای جلوگیری از بارداری استفاده نموده اند بطور متوسط تا 10 ماه پس از قطع دارو امکان بارداری وجود ندارد.

زنان زیر 35 سال کهاز دارو برای جلوگیری استفاده میکنند طی 4 سال اول مصرف با افزایش خطر سرطان پستان مواجه میشوند

از دیگر عوارض دارو :
اکنه وکهیر احتباس اب تغییر وزن اختلالات گوارش تغییر میل جنسی ناراحتی پستان علائم پیش از قاعدگی خونریزی نانمظم قاعدگی افسردگی بی خوابی طاسی و ریزش مو و پرموئی و واکنش انافیلاکنوئید را نام برد

در صورت مشکوک شدن به حاملگی مصرف دارو قطع گردد

حالا به نظر شما این دارو ضررش بیشتره یا منفعتش؟
باید دنبال شادی ها گشت غم ها خودشان ما را پیدا می کنند
عسل جان...من ام یه مدت مثل تو درگیر سرچ بودم...اما خوب...نتیجه خاصی نگرفتم...الان یه دوره است دارم می خورم...اما یه مشکل دیگه پیدا کردم که می نویسم

این جمله من ام قبلا خوندم..کمی نگران شدم...اما فکر کنم منظورش دراز مدته....

"در زنانی که از این دارو برای جلوگیری از بارداری استفاده نموده اند بطور متوسط تا 10 ماه پس از قطع دارو امکان بارداری وجود ندارد. "
تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
اما مشکل من

من دو سه روز قبل پریودم لکه بینی داشتم دکتر بهم مدروکسی داد...
بعد من اصلا دلم نبود این قرص و بخورم
( چون تجربه خوبی از قرص های هورمونی ندارم)ولی چون دکتر داده بود خوردم..

از روزی که قطع کردم لکه بینی دارم...الان 5 روز لکه بینی دارم...یعنی اعصابم خوردها
کاش نمی خوردم اینکه بدتر شد

دکتر برای 3 دوره داده..الان یه دوره خوردم

می خوام بدونم کسی تجربه مشابهی داره؟
چون دوره اول اینجوری؟
مطب دکترم شلوغه...اشکالی داره دوره بعد و نخورم....؟

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1
2714
سلام بچه ها من معتقدم نباید شک کرد توکی کنید و دوره رو کامل ادامه بدید
منم مثه شما اقدام کردم
مدروکسی پروژسترون بهم داده
یادمون نره استرس باعث ناباروری میشه
همگی با آرامش تمام در انتظار یه نی نی ناز ........موفق باشید
یعنی مدروکسی از بارداری جلوگیری میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من یکساله زیره نظره دکتر دارم میخورم
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
سلام.فکر کنم نگرانی ما بی خود باشه.وقتی این همه دکتر واسه بارداری متروکسی دادن پس حتما یه چیزی می دونن.منم این ماه متفوریم داشتم 10 روز و از روز 15 پری 2تا مدروکسی و 1دونه استرادیول.که هم مدروکسی و هم استرادیول تو نرم افزار موبایلم نوشته بود تو بارداری مصرف نشه و از این حرفا.منم کلی نگران بودم و الان که دیدم این همه دکتر این رو تجویز کردم آرام شدم.ان شاالله که اگه نی نی می خواین خدا بهتون بده به منم بده
منم استرادیول مصرف کردم برای بارداری و لی تو 3 دوره ای که مصرف کردم باردار نشدم دکترم گفته بود اینو بخوری حتما باردار میشی برای تحریک تخمک گذاریه
www.yasaminkuchulu.blogsky.com

CafeMom Tickers
2706