2726
عنوان

قرص مدروکسی پروژسترون(آیا کسی هست من رو راهنمایی کنه)

| مشاهده متن کامل بحث + 437560 بازدید | 181 پست
منم امروز 19 روزه که عقب انداختم بعد از 3روز عقب انداختن ازمنفی شد دکتر 20 تا مدروکسی پروژسترون داد شبی 2 تا اما یک هفته از تمام شدن قرص گذشته ولی هنوز پریود نشدم ممکنهباردار باشم و هنوز نطفه تشکیل نشده باشه؟
گاهی اوقات دستهایم به آرزوهایم نمی رسند شاید چون آرزوهایم بلندند . . . ولی درخت سرسبز و شاداب صبرم می گوید : امیدی هست چون خدایی هست . . . آری و چه زیبا نوشته بود ! همواره با خود تکرار میکنم امیدی هست ؛ چون خدایی هست . . .
سلام بچه ها من متفورمین و مدروکسیروزسترون می خورم ایا حین استفاده از اینا می تونم باردار بشم چون می خوام برم اقدام.کسی هست با اینا باردار شده باشه توروخدا جواب بدید
خدا جونم خودت دخترم رو سالم بذار توی بغلم.Lilypie Pregnancy tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها من متفورمین و مدروکسیروزسترون می خورم ایا حین استفاده از اینا می تونم باردار بشم چون می خوام برم اقدام.کسی هست با اینا باردار شده باشه توروخدا جواب بدید
2728
سلاااااااااام دکتر برام مدروکسی تجویزکرده... براچیه؟؟ اخه من پریام منظمههههههههه میترسم بخورم بهم بخوره
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
منم قصد بارداری دارم.2 ساله ازدواج کردم. اخیرا موقع نزدیکی درد و خونریزی داشتم.تست پاپ اسمیر نشون می داد قارچ از نوع کاندیدا دارم.برام قرص مترونیدازول آزیترومایسین سیپروفلوکساسین تو دوره های مختلف تجویز کردند اما خوب نشدم تا اینکه یه دکتر برام ژینوفیلوس واژینال و مدروکسی پروژسترون تجویز کرد..ژینو رو استفاده کردم بهترم الان اما از خوردن مدروکسی میترسم آخه می گن اثر ضدبارداری داره...راهنمایی می خوام!این قرص واسه چی خوبه؟
عسل خانوم من واسه اقدام به بارداری رفتم دکتر برام این قرص رو نوشت برای تنظیم پریودیم. من جایی خوندم که به صورت تزریقی هرسه ماه یکبار استفاده میشه برای جلوگیری از بارداری بنابراین خوراکیش اثر ضدبارداری نداره.
خداوندا مــرا آن ده که آن بـــه . آمـــــین .
کاش حسرت چیزی به دل هیچ کس نمونه تا بخواد غصه بخوره الهی آمین
سلام خانوما من تازه عضو شدم، امروز دکتر بودم بهم ٢٠ تا مدروکسی داده واسه تنظیم پریود و کیستهای ریزی که داشتم، نمیدونم بخورم یا نه این قرصو؟ این هفته تخمک گذارى داشتم و شاید نى نى بشه ، میترسم ضرر داشته باشه!کسى میدونه؟
2706