2733
2739
مامانم منو خواهرمو اینجوری بزرگ کرده.هر روز صبح میبردمون خونه مامان بزرگم.هم برا تو سخته هم برا نی نی.نی نی که بزرگتر میشه بیشتر متوجه میشه و اذیت میشه
بچه کارمند بودن خیلی بده
   می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من از بچگیم بیشترین چیزی که یادمه اینه که مامانم باید 7/30 اداره میشد و مارو از 6 بیدار میکرد میبرد خونه مامان بزرگم بعد میرفتم اونجا میخوابیدم
خیلی بد بود
   می بخور منبر بسوزان مردم آزاری نکن....
منم هر روز صبح شوشوم نی نیم رو با ماشین میبره خونه مامانم! از 5 ماهگی نی نی برگشتم سرکار

تو کریرش میذارش تو ماشین!‌شوشوم که خیلی خوشش میاد از اینکه خودش و پسرش صبح ها با هم میرن بیرون و یه فاصله ای رو با هم تو ماشین هستن! ههههه
من شیر میدوشم تو یه شیشه کوچیک برای توی ماشین که اگه نی نی بهانه گرفت بهش بده
خدای مهربونم دوستت دارم
2738
من که از دوماهگی پسرم هر روز با خودم میبرمش سر کار تو اتاقم میزارم تو کالسکه ش بهش شیر میدم تا ظهر میخوابه الان 4 ماهشه رئیسم خیلی بهم لطف داره باهام کنار اومده
خدارو شکر
ولی خودم عذاب وجدان دارم میترسم نینیم سختش باشه
اگه خدای نکرده سرما بخوره خودمو نمیبخشم آخه شوهرم مخالف بود برگردم سرکار
خدا را هرگـــــــــز فراموش مکن!
من که بچه ام 9 ماهشه فوق العاده بهم وابسته است اوایل می بردمش سرکار با خودم ولی اذیت می کرد و نمی خوابید چون خیلی کنجکاوه ! خانوادم هم اینجا نیستن که بذارمش پیش اونا ): خیلی افسرده شدم چون موندم تو خونه و احساس می کنم هیچ کاربردی ندارم و از طرفی از بس به من وابسته شده حتی نمی ذاره برم تو آشپرخونه جرات ندارم بذارمش مهد و احساس گناه در کمن ایجاد می کنه شما تجربه یا راه حلی به نظرتون می رسه؟
مناز 7 ماهگی دخترم اینکارو کردم تا االات 2 سال گذشته
یه کم سخته بعد عادت می کنه
لازم نیست بچه رو بیدار کنیین خواب پتو بپیچید دورش بذاریدش تو کریر یا صندلی اگه شوشو هست تو بغلتون بگیرید

هرچی بد وسخت باشه از مهد بهتره که
اینها همه اسمش زندگی است...دلتنگی ها....دلخوشی ها.....ثانیه ها....دقیقه ها....حتی اگر تعدادشان به دوبرابر رقمی که برایت نوشتم برسد!!!!!
من که هرروز این کار رو میکنم یعنی از 6 ماهگی تا الان که 2ساله و نیم هست همین کار رو میکنم . از خواب بیدارش نمیکنم خوب پتو دورش میزارم که سرما نخوره . مطئن یاش خیلی بهتر از مهد نگران نباش . من که دخترم مامانم رو خیلی دوست داره . هیجا بهتر از خونه مامان بزرگش نیست . چون ما مجبور هستیم . البته بستگی داره مادرت هم چقدر بهش علاقه داره

خلاصه خیییییییییییییییییییییلی بهتر از مهد هست حداقل تا 3سالگی .

از 3سالگی یه تایم میخام بزارم مهد
خداوندا پناهم باش .بهترین را نصیبم کن
بله هم بچه خودم هم بچه خواهرم . البته هر روز باباهاشون قبل از رفتن سر کار می بردند خونه مامانمون

با ساک وسایل کافی و توی خواب تا زمانی که نوزاد بود بیدارشم نمی کردند حتی پوشکشو هم عوض نمی کردند.

ما هم مستقیم از سر کار می رفتیم خونه مامان. چرت و ناهار و استراحت و میوه و بعد هم بالاخره می رفتیم خونه خودمون

بچه های ما بعد از سه سال و نیمگی رفتند مهد اونم دیر می رفتند وزود می اومدند بازم خونه مامان برای ناهار
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
2706