2737
2734
سلام دوستان. ببخشید دارم این سوال رو مطرح میکنم ولی واقعا دارم از فکر و خیال دیوونه میشم. من و همسرم جلوگیری طبیعی میکنیم ولی هر ماه قبل پری توهم میزنم که نکنه باردارم.اتفاقا خیلی هم بچه دوست دارم.ولی همسرم هنوز نمیخواد. مردم از بس سایت های اینترنتی تحقیق کردم به نتیجه نرسیدم.واقعا احتمال بارداری با پیشاب چقدره اگه تجربه ای دارین تو رو خدا بیاین تعریف کنین تا من بدونم هر سری چقدر احتمالش هست شاید فکر و خیالم کمتر بشه.فکر نکنم کسی مثل من از استرسش همه ی تاپیک های نینی سایت رو خونده باشه.هر شب یه قسمتو میخونم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود پیش آب اسپرم نداره و باعث باروری نمیشه مگه اینکه رابطه قبلیتون کمتر از 3 روز قبل بوده باشه و چون داخل مجرا اسپرم تا 3 روز میمونه و با پیش آب میاد در اینصورت احتمال بارداری هست
همه چیز پر از خداست ؛ درخواست کن ، باور کن و دریافت کن …
2728
اگه میخواستی بشی تا حالا شده بودی
خیالت راحت
بزار موقعی باردار شی که هردوتون بخوایین
اینجوری بهتره
همیشه از "چوب خدا" ترسوندنمون
ولی حتی یه نفر هم به "بوس خدا" امیدوارمون نکرده!!!
نیلی جان معلومه بیرون میریزیم منظور من اب قبل از اونه. احتمال خطا هم از اون نظر میگن که یکی نتونه خودشو نیگر داره واژن بریزه.ولی اگه کسی همیشه مطمئن باشه با پیشاب فکر نکنم بشه
2738
من نشدم ولی یمی از دوستام 2بار با پیش اب حامله شد

احتمال بارداری تو جلوگیری طبیعی زیاده
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....
2706