2733
2734
سانتیا جان رنگ ssa روشن کننده همراه با نت صدفیه که نارنجیتو کمتر میکنه
اگه بتونی همین رنگو پیدا کنی رنگت زیبا و عالی در میاد ...فرقی نداره اکسیدان چه مارکی باشه اما هر چی میگیری ایرانی نباشه عزیزم....
راستی رنگ مو و واریاسون هات ایرانی نباشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنونم آرزو جون
ببخشید انقدر زحمتت می دم یه سوال دیگه هم داشتم بعد از اینکه موهام به پایه مورد نظر رسید و شستم کی می تونم رنگ کنم ؟ بلافاصله که موها خیس هست رنگ رو بذارم؟
ممنونم بوسسسسسسسسسسسسس
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
آرزو جان سلام.گفته بودی برای پر نشون دادن مو رنگ تیره بذارم.به نظرت روش هایلایت زیتونی کنم خوب میشه؟
یه سوال دیگه چتری جلوی مو بهتره کوتاه باشه یا بلند برای پر نشون دادن؟
عاشقی شیوه رندان بلاکش باشد...
2731
بارانک جان تو هر رنگی بخوای حتی عسلی یا نسکافه ای یا ... خیلی راحت میتونی با 000 موهاتو چند درجه روشن کنی و رنگ مورد علاقه اتو بزاری....رنگ نسکافهای خیلی بیشتر به رنگ چشمات و پوستت میاد عزیزم...
سلام آرزو باربی . مرسی از راهنماییت. با چی میتونم موهامو چند درجه روشن کنم ؟؟ ( منظورت با همشونه )
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

2738
آرزو جان این رنگی که سانتیا جون عکسشو گذاشته چه جوری بدست میاد ؟
Upload center
قبلا گفته بودم می خوام بگم برام رنگ بیارن . این ترکیب چند رنگه یا با یک رنگ هم میشه اینو ایجاد کرد.
پروردگارا، همه چیز را به تو واگذار کرده ام و بهترین ها را از تو طلب کرده ام . بادا آنچه تو برایم می بینی همان شود ...

بارانک::سلام آرزو باربی . مرسی از راهنماییت. با چی میتونم موهامو چند درجه روشن کنم ؟؟ ( منظورت با همشونه )
من: نه بارانک جان...تنها رنگ 000 رو اول میذاری تا 3 درجه موهات رو روشن تر میکنه بعد از اون میتونی هر رنگی که دلخواهت بود مثل نسکافه ایو روش بزاری...

بارانک:آرزو جان این رنگی که سانتیا جون عکسشو گذاشته چه جوری بدست میاد ؟
من:اگه رنگ این عکسو میخوای باید بارانک جان زمینه موهاتو باید شکلاتی در بیاری و روش هم هایلایت شنی بزنی بادکلره عزیزم...

6 گام به سوی داشتن ابروانی زیبا و فوق العاده

) همیشه ابروها را به سوی بالا شانه کرده و مرتب کنید تا به طورطبیعی به شکلی قوس دار در بیایند.

مراقب شکل ابرو باشید. ابروها باید از بالای مجرای اشکی شروع و در بالاترین نقطه پشت چشم تیز شده و در گوشه

بیرونی چشم پایان یابند. بسیاری از خانم ها اشتباه کرده و موهای این قسمت از ابروها را بر می دارند ولی این کار

باعث می شود که ابروها اریب شده و شما همیشه به نظر عصبانی و اخمو بیایید.

۳) پوست خود را آماده نمایید. یک تکه پنبه را به تقویت کننده یا منقبض کننده پوست آغشته کرده و به روی ابروها

بمالید.

۴) یک مداد را روی خط خارجی ابرو نگه داشته و ببینید در کجا نقطه اوج ابرو واقع می شود . از نقطه کمان ابرو تا

انتهای آن ، ابروی شما باید یا صاف و یا کمی قوس دار برداشته شود. البته این قسمت بستگی به سلیقه خود شما دارد.

۵) موچین را با زاویه ۴۵ درجه نگه داشته و سپس موهای زیر خط ابروها را بردارید. ابروها را در جهت رشد موها بیرون

بکشید. سعی کنید از فرم طبیعی ابروی خود تبعیت نمایید نه از تمایلات خود زیرا ابروهای شما در فرم طبیعی زیباتر هستند

۶) نواحی کم پشت ابرو که خالی به نظر می رسد را با یک مداد تیزشده ابرو پر کنید. مداد را خیلی کم رنگ و سطحی

بر روی ابرو بکشید با حرکات سریع روی موهای ابرو حرکت دهید. پودر ابرو ظاهری طبیعی تر به ابروهای شما می

دهد. با استفاده از برس ابرو پودرهای روی ابرو را پاک کنید. اگر در کار برداشتن ابرو بی تجربه هستید از ژل های رنگی

ابرو نیز می توانید استفاده کنید. روی ابروها را با این ژل با حرکات بالا و پایین بپوشانید. ژلهای اضافی را از روی ابرو

پاک کنید و به ابروها شکل دلخواه را بدهید و بگذارید تا خشک شوند.

رنگ ابرو از رنگ مو دو درجه روشن تر است. اگر موهای شما بلوند باشد برعکس ۲ درجه تیره تر است.

2706