2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام آارزو جون...
برای مامان مهرگان تو صفحه 16 نوشته بودی که کراتینه کردن مو رو خراب میکنه در صورتی که من فکر می کردم واسه مو خوبه و تقویت می کنه ....اخه موهای من بعد از چند باری که دکلره و رنگ شده damage و وز شده و می خوام کراتینه کنم لطفا" منو راهنمایی کن...ممنون
Lilypie Pregnancy tickers
سارای عزیزم....مارک مالزیا رنگ خیلی خوبی و ماندگاری زیادی هم داره...اگه خواستی رنگ شرابی بگیری کاتالوگ رنگ مالزیا رو بگیر و رنگ مورد نظرتو انتخاب کن ...چون همین مارک مالزیا چند نوع شرابی تیره داره عزیزم....موفق باشی....
2731
شیدای عزیزم.... من یه مطلب میزارم درباره کراتینه کردن موها که به خوبی متوجه بشی و خودت تصمیم بگیری که این کارو بکنی یا نه عزیزم.....

کراتینه کردن مو یکی از روشهای رایج صاف کردن مو و بر طرف کردن وزوز موهاست و اصطلاحا به آن "صاف کننده، معجزه گر" لقب داده می شود. در واقع این روش را به عنوان نوعی متد طبیعی برای صاف کردن مو بکار می برند، در حالیکه مواد شیمیایی مضری برای انجام آن به کار می رود.
این موضوع پس از شکایات تعدادی از مراجعه کنندگان جهت کراتینه کردن مو و گزارش عوارض جانبی ناشی از آن بیشتر مورد بررسی قرار گرفت.
کراتین در واقع پروتئین اصلی موجود در مو، دندان و ناخنهاست و باعث صاف شدن و درخشندگی موها می گردد.
در افرادیکه موهای فر یا وز دارند، این پروتئین به میزان کافی جهت نرم کردن ساختمان مو وجود ندارد. کراتینه کردن مو عمدتا با جایگزین کردن محتوای کراتین مو عمل می کند.
کراتین لازم جهت این امر از منابع حیوانی یا سایر منابع طبیعی تامین می شود. در طی این عمل، محصول کراتین بر روی مو مالیده می شود و سپس توسط یک سشوار داغ جذب مو می شود. جهت انجام این روش صاف کردن مو، پوشاندن کوتیکول مو با کراتین و کاربرد نرم کننده داخل مو لازم است.
این محصول سپس از روی مو شسته می شود و اما عوارضی که این روش برای موها دارد چیست؟
عوارض جانبی کراتینه کردن مو با اولین شستشوی مو که معمولا 72 ساعت پس از انجام درمان است، دیده می شود.
مهمترین عوارض آن عبارتند از:
ریزش مو:
مشکل بزرگ دیگر ریزش مو در تعدادی از مصرف کنندگان این روش است. دیده شده که موها پس از اولین شستشو از ریشه شروع به ریزش می کنند حتی اگر از محصولات مراقبت مو که در سالنها توصیه می شود، استفاده کنند.
بعلاوه غیر از ریزش مو، نازک شدن مو هم طی چند هفته پس از کراتینه مو دیده شده است.
در این شرایط مراجعه به پزشک متخصص برای بررسی علت ریزش مو ضروری است و ممکن است نیاز به مصرف داروهای ضد ریزش مو باشد.

- تخریب ساختمان مو:
ممکن است موها بلافاصله پس از کراتینه کردن، براق و درخشنده شوند ولی این اتفاق دوام زیادی ندارد و 3-2 هفته پس از کراتینه کردن، قوام و بافت مو تغییر خواهد کرد. موها خشک و شکننده می شوند ولی فرم فر یا وز مو تغییر کرده و صاف شده است و بنابراین ممکن است توقعی که شما از صاف شدن مو در نظر داشتید پس از 2 یا 3 بار شستن تامین نشود.

- واکنشهای حساسیتی:
مثل سایر مواردیکه برای مو انجام می شود، کراتینه کردن مو نیز با بروز واکنشهای آلرژیک در تعدادی از افراد همراه بوده است. این علائم شامل خارش و دانه های قرمز رنگ است که علائم معمول آلرژی محسوب می شوند باید توجه داشته باشید اگر زمینه آلرژی دارید، در انتخاب این روش کمی تامل کنید.
عوارض جانبی ناشی از کراتینه کردن مو غالبا شدید است. شما ممکن است از فرم فریا وز موهای خود خسته شده باشید ولی باید دقت کنید که کراتینه کردن مو و به دنبال آن صاف شدن مو معمولا بیشتر از 2 ماه دوام نمی آورد.

سلام آرزو جون.
من رنگ پوستم سبزه تقریبا روشنه. اما کک و مک داره روی صورتم داره زیاد می شه. اگه میشه راهنماییم کن چی استفاده کنم که از بین بره یا زیاد نشه. یک کرم روشن کننده خیلی خوب هم واسه اینکه وقتی می رم بیرون استفاده کنم تا لکه های صورتم دیده نشه معرفی کن.
ضمنا میشه بگی بیشتر به رنگ صورت من چه رنگی واسه موهام قشنگ تره. ممنون از لطفت
2738
اسمای عزیزم..این که چه طوری باید کک و مک روی صورتت بره باید بری پیش یه متخصص خوب که بتونه راهنماییت کنه... اونم متخصص پوست اما اینکه چه کرمی بزنی که صورتت رو بپوشونه میتونی از مارک اتود استفاده کنی که پوشش دهندگی خیلی خوبی هم داره و اینکه هر رنگی از سری رنگ های قهوهای و عسلی خیلی بهت میاد و اینکه امسال هم رنگ تک رنگ مده...موفق باشی عزیزم....
سلام ارزو جان اگه میشه ادرس سالنتون رو بگین.ضمنا من یک کرم پودریمیخوام که پوشش زیاد داشته باشه و اصلا چرب نباشه از جیو استفاه میکنم که چربه و جوش میزنه صورتم. از اتود استفاده کردم اصلا پوشش نداره اینگار چیزی به صورتم نزدم یک محصولی که هم زیاد گرون نباشه هم پوشش خوب داشته باشه. ممنون.
فرنوش جان کرم Exuviance بگیر همه ی داروخونه ها دارن ...منم پوستم چربه هیچ وقت کرم پور نمی زدم اگرم می زدم سریع جوش می زدم ... این خیلی خوبه چربی نداره خیلی خوبم پوشش میده
شماره رنگهای مختلفم داره .. می تونی تست کنی ... قیمتشم 27-28 تومنه
فرنوش عزیزم میتونی از فن های پن استیک که خشک هستن و از مارک کریولن استفاده کنی که پوشش دهی عالی داره ...میتونی رنگشو متناسب با رنگ پوستت انتخاب کنی و ازش استفاده کنی....و اینکه ازم آدرس سالن و خواستی.....این شماره تماس من هم برای گرفت آدرس و هم برای گرفتن وقت عزیزم...موفق باشی....
09358078143
موهایم را رنگ کردم اما بعد از مدت زمانی کوتاه رنگ زیبای اولیه ی خود را از دست داده و کدر و بد رنگ شده، آیا خودم میتونم رنگ آن را عوض کنم؟!

شاید شما هم از آن دسته افرادی باشید که بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه از رنگ کردن موهایتان احساس نامطلوبی از رنگ فعلی خود داشته باشید و در صدد تغییر آن برآیید که اگر فرصت دوباره رفتن به آرایشگاه و صرف وقت برای آن را ندارید می توانید خودتان با کمی دقت و به راحتی با کمی واریاسیون این کار را انجام دهید.

واریاسیونها چه هستند؟

واریاسیونها رنگ موی خالص و قوی هستند که برای ایجاد سایه ی دلخواه به مقدار کم ، با سایر رنگها مخلوط می گردند و برای زیباتر شدن و یا از بین بردن زردی یا قرمزی مو، مورد استفاده قرار می گیرند.

شما می توانید با در نظر گرفتن بیس دلخواه رنگ مو یک الی ده سانت واریاسیون را با توجه به حجم و بلندی موی سر با رنگ موی مورد نظر مخلوط کرده و یا جهت رنگساژ آن را تنها با کمی شامپو استفاده کنید به این ترتیب که :

برای رساندن موهای رنگ شده ای که هنوز ریشه ی آنها در نیامده به بیس مورد نظر ، یک تا دوبند واریاسیون دلخواه را باسه قاشق غذاخوری اکسیدان و یکی دو قطره شامپو برای شفاف شدن مخلوط کرده و بر روی موی خیس بگذارید و پس از بیست دقیقه بشویید.

برای موهای مش و هایلایت شده نیز جهت جلوگیری از آسیب بیشتر بهتر است واریاسیون مورد نظر را تنها با کمی شامپو مخلوط کرده و روی موهای خیس بگذارید و آنها را رنگساژ کنید.

اگر ریشه ی موها چه رنگ و چه مش شده چند سانت رشد کرده باشد بهتر است واریاسیون را با رنگ انتخابی خود مخلوط کرده و بر روی ریشه و البته موهای خشک بگذارید و بعد از30 تا 45 دقیقه آنها را شانه زده، ده دقیقه نیز صبر کنید و سپس بشویید.

موارد مصرف واریاسیونها:

واریاسیون سبز: جهت استفاده از بین بردن رفله قرمزی مو
واریاسیون دودی: جهت از بین بردن رفله ی زردی
واریاسیون خاکستری: جهت از بین بردن زردی مو
واریاسیون قرمز: جهت ترکیب با رنگهای گرم
واریاسیون نقره ای: جهت براق نمودن رنگ مو
واریاسیون آبی: جهت از بین بردن رفله ی نارنجی
واریاسیون طلایی: جهت ترکیب با سری رنگهای طلایی

هر چه مقدار واریاسیون در رنگ بیشتر باشد رنگ تیره تر خواهد شد.
هرچه زمان مکث واریاسیون بیشتر باشد نیز رنگ تیره تر خواهد شد.
حتما برای بیس موهای زیتونی و دودی-خاکستری از اکسیدانهای ضعیف آنتی رد یا ضد قرمزی استفاده نمایید.

--------------------------------------------------------------------------------
چه رنگی بیشتر به شما می‌آید؟
افراد از لحاظ رنگ پوست و ظاهر به 2 دسته گرم و سرد تقسیم می‌شوند. رنگ موی انتخابی باید ضدرنگ پوست باشد تا آن را خنثی و چهره را جذاب‌تر کند. به‌طور کلی، افراد لاغر را جزو دسته سرد و اشخاص چاق را جزو دسته گرم طبقه‌بندی می‌کنند. افرادی که پوست‌های تیره دارند جزو دسته سرد و افرادی که پوست روشن، سفید و سرخ دارند جزو دسته گرم هستند. برای افرادی که جزو دسته سرد هستند رنگ‌های شرابی، مسی، شاه‌بلوطی، طلایی، فندقی، بادامی و آجری مناسب است و برای افرادی که جزو دسته گرم هستند، بلوند خاکستری، زیتونی، صدفی، قهوه‌ای مات یا بلوند دودی پیشنهاد می‌شود.
سلام ,
من برای استفاده ی روزانه از پنکک vovو lakvert استفاده میکنم میخوام اگه ممکنه یه پنکک خوب دیگه بهم معرفی کنید و همینطور کرم پودر سبک و با پوشانندگی خوب که برای پوستمم خیلی مضر نباشه برای استفاده ی روزانه
2706