2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آرزو جون به امید خدا قراره امشب شوشو کمک کنه موهارو یه صفایی بدم خدا کنه بتونم به هر حال از راهنمایی هات بی نهایت ممنونم بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
چند وقت پیش یه تاپیک زدم در مورد نقوش حنا روی بدن و خانومها زحمت کشیدن گفتن که یه سری شابلون های آماده داره که می شه از مغازه خرید من از این چند تا لوازم آرایشی دور و بر خودمون پرسیدم اصلا نمی دونستن چی هست ما سمت شرق تهران هستیم شما جایی رو سراغ ندارین بتونم بگیرم ؟ و اینکه حنا یی که استفاده می شه از همین حنا هندی هاست که عکس یه خانومه روش هست که بعضی خانوما واسه موهاشون استفاده می کنن مشکی و شرابی و قهوه ای داره؟ ببخشید من خیلی زحمتت می دم بوسسسسسسسسسسسسس
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
خواهش میکنم عزیزم...من خوشحال میشم که سوال میپرسین...ایش الله که رنگ موهات عالی بشه فقط حتما خبرشو به منم بده من شب میام تو سایت ...نه عزیزم..جای خاصی سراغ ندارم و لی اکثر این لوازم ارایشی و بهداشتی های بزرگ شابلون های طرح تاتو یا حنا رو دارن...همون حنایی که میگی هست که برای تاتو موقت استفاده میشه عزیزم....
2731
سلام ارزو جون. اگه ممکنه منو راهنمایی کن. من رفتم ارایشگاه و موهامو ماهاگونی کردم اما تقریبا شرابی شده. خوب شده اما خودم زیاد دوست ندارم میخوام یه رنگ دیگه کنم میدونم که روشن نمیشه . میشه بگی چه رنگایی روش در میاد؟رنگ موی الانم شماره ی 6از سری ماهاگونی هست.
رنگ موی قبلیم ترکیب 6.65 و 8.3 بود یه قهوه ای متوسط با تن قرمزی اگه همونو بزنم روی موهای الانم جواب میده و همون رنگ درمیاد؟ چی کار میتونم بکنم ؟000 بزنم تاثیری داره؟ یا ریموور؟
2738
سلام آرزو جونم

یه سوال : این رنگ سه صفر مثل دکلره به مو آسیب نمیرسونه. مارک خاصی باید بخریم. و اینکه با چه اکسیدانی باید

استفاده بشه؟؟؟؟

خیلی خیلی ممنون و تشکر
یاد باد آنکه رخت شمع طرب می افروخت
سلام آرزو جون،

جقدر خوبه که یه آدم باتجربه تو موضوع مهمی مثل رنگ مو که خیلیییی تو زیبایی چهره تاثیر میذاره اینطور راهنمایی کنه

دست گلت درد نکنه آرزو جون.

++

منم یه سوال داشتم، لایت شنی ای که گفتی روی بیس شکلاتی که تو عکسی که بارانک جون گذاشته باید لایت با

کلاه باشه یا فویل؟؟

لایت پر باید باشه؟؟ آخه رنگ شکلاتی بیس تقریباً مشخص نیست

لایت مرتب باشه یا نا مرتب در بیاریم اونطور میشه؟؟

من خودم لایت با کلاه رو بیشتر دوست دارم چون بنظرم با رنگ زمینه مو محو میشه و خوشگلتر میشه اما فویل کاملا

تیکه های لایت مشخص هست، اما الان اکثر آرایشگرا با فویل لایت در میارن.
طلا جان..الن اگه 000 بزنی از موهای خودت متنفر میشی عزیزم...چون قرمزیت دو برابر میشه..اگه خودت رنگ های شرابیو دوست داری میتونی رنگ 7.5 یا همون ماهاگونی طلایی از مارک دنیس کالرو بزاری یا نه میتونی رنگ هایی از ختنواده قهوهای تیره بزاری یا شکلاتی تیره بکنی عزیزم....میتونی همون رنگیو که میگی بزنی روی موی الانت فقط کمی تن قهوهای تر به خودش میگیره
توت فرنگی عزیزم..اگه بخوای بدون دکلره موهاتو خیلی روشن کنی که خوب خیلی زمان میبره...اگه میخوایکمی روشن کنی اول با رنگ 000 موهاتو تا سه درجه روشن کن...بعد ترکیب رنگ های رنگ 7.1 نوول+واریاسون دودی و اکسیدان شماره 9 بریز عزیزم...
2706