2733
2734
و یه سوال دیگه هم داشتم البته با عرض شرمندگی
بعد از اینکه مواد به سرم زدم روش پلاستیک بذارم؟ سشوار کنم ؟ البته دیدم که هر چند دقیقه یکبار موها رو می کشن ببینن سوخته یا نه اینکارو بلدم
قربونت برم ممنون بوسسسسسسسسسس
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
عزیزم ممنون که جواب دادی
من میخوام یه قهوه ایه خوشرنک که تا جایی که بشه روشن که قرمزی نداشته باشه البته منظورم بور نیستا یه رنک خوشکل
ممنونتم
35هفته تمام!!!
خدایا خودت حفظش کن!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان علی رضا کوچولوی گلم...دکلره گذاشتن مثل رنگ نیست باید کسی پیشت باشه که اول ساقه های موهاتو بزاره و بعد خیلی سریع لایه لایه ریشه هاتو رنگ کنه...این طوری که بخوای مثل رنگ بزاری موهات علاوه بر اینکه میسوزه دو رنگ هم میشه و اصلا لذت نخواهی برد...خوب یه روز وقت بزار بیا پیش من من کمکت کنم یا یکیو گیر بیار که برات بزاره و گرنه تنها نمیتونی عزیزم....
2731
آرزو جون قربون محببت برم عزیز دلم به خدا مشکل من این دو تافسقلی ها هستن اگه می تونستم جایی بذارمشون آرایشگاه سر کوچه می رفتم که زودتر برسم خونه اما به خدا هیچ جور نمی شه دو تاشون رو یک جا گذاشت اگه لطف کنی برام توضیح بدی ممنون میشم شوهرم قول داده بچه ها خوابیدن کمک کنه الان هم بیشتر وقت ها ابروهام رو شوهرم برمی داره البته تاتو هستش
منتظر لطفت هستم
ممنونم
بوسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
2738
سلام آرزو جان
من هم یه سوال دارم
من عید موهامو با دکلره زیتونی روشن کردم یک بار هم 8 فروردین رنگساژ کردم ولی با دو سه بار دوش گرفتن رنگ اولش پاک شد شما چه رنگی رو پیشنهاد میکنین که هم دوام داشته باشد و هم خوشرنگ باشه یعنی میتونم بجای رنگساژ موهامو خودم رنگ کنم
زینب جان میتونی یه نسکافه ای قشنگ بزاری...تو باید ساقه های موهاتو به پایه ای که نوک موهات هست برسونی تا یک دست بشه به 8 برسونی خوب میشه بعد از اونم این رنگ ها رو با هم بزن... شماره 77.6 یا 77.7 از مارک ولا یا کادووس بگیر و به موهات بزن ..قشنگ میشه عزیزم....
مامان علی رضا کوچولوی عزیزم..گوش کن...
پودر دکلره چون موهات بلنده حدود7 الی 8 پیمانه لازم داری اما اگه موهات از سر شونه هات بلند تره پودر بیشتر بگیر و با اکسیدان شماره 3 مخلوط کن به اندازه ایکه عین ماست چکیده کش بیاد و کمی هم حالت شل بودن به خودش بگیره...از جلوی موهات شروع کن به زدن خوب باید موهات به رنگ اغشته بشه و خیلی هم سریع باید زده بشه...رنگ اولو سه سانت مونده به ریشه شروع کن به زدن اما ریشه هاتو نزن چون ریشه زود تر از ساقه ها رنگ باز میکنهبعد از اینکه کل موهات و لایه لایه زدیو تمام شد دوباره از جلوی موهات شروع کن و ریشه هاتو بزن و همون طور که میزنی رنگو به ساقه هام بکش که جاهایی که رنگ نگرفته بگیره...بعد هم حتما لایه لایه موهاتو شانه کن و جاهایی که دکلره نداره رو دوباره بزن...
بعد از اتمام کار موهات و به بالا جمع کن و یه کیسه روی موهات بکش و بهتره محیطی که توش هستی گرم باشه که سریع رنگ باز کنه...هر یه ربع یه بار موهاتو چک کن و با دستت چند تا جاتو بکش که نسوزه اگه دیدی جایی از موهات داره کش میاد خیلی سریع باید موهاتو بشوری...
حالا به من بگو دقیقا چه رنگی میخوای روی موهات بزاری..؟ شکلاتی؟ نسکافه ای؟عسلی یا ... به من بگو که بگم چه رنگی باید روش بزاری و موهاتو باید تا چه پایه ای روشن کنی....
مهسا جان مگه ارایشگاه نمیری...خودت میخوای ارایش کنی؟
بستگی به سلیقه خودت هم داره...الان همهی ارایش های عروس سبک کلاسیک و لایت شده و دیگه از رنگ های رنگین کمانی و پر رنگ خبری نیست عزیزم...معمولا شیک ترین رنگ کار مردن با رنگ های مشکی و قهوهای که خیلی مو و مات کار میشه و بیشتر تغییر در چهره عروس همون گریمی هست که روش انجام میشه عزیزم....
2706