2410
2553
عنوان

پیچیدن بند ناف دور گردن جنین کساییکه تجربه دارن لطفا....

| مشاهده متن کامل بحث + 188992 بازدید | 74 پست
سلام من هفته 16 هستم و بهم گفتن بند ناف دور گردن پسرمه. البته دکتر سونوگراف گفت شله ولی من خیلی میترسم با بزرگ شدن جنین دور از جون بند ناف سفت بشه و بچه ام خدای نکرده از بین بره تو رو خدا تجرباتتونو در اختیارم بذارین. ممنون میشم
http://ghasedakemehr.blogfa.com/ ممنون میشم بهم سر بزنید
نسیم جون نترس بسپرش بخدا .انشاله خدا بچتو حفظ میکنه .پیچیدن بند ناف خیلی طبیعیه موقع بدنیا اومدن دور گردن پسرم بود ولی مشکلی پیش نیومد فقط حواست به حرکاتش باشه و قلبشو زود به زود چک کن
محمدامین مرد کوچولو، من خیلی دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم تو هشت ماهگی بند ناف افتاد دور گردن دخترم دکتر گفت مشکلی نیست ولی چون ماهم بالا بود دکتر گفت هر سه روز یکبار باید سونو بیوفیزیکال بدی و هر روز نوار قلب بگیری متاسفانه شبش نوار قلب بچه خیلی بد شد و فردا ظهرش منو سزارین کرد تو 35 هفتگی اما امکان هم داره بند ناف بپیچه و چیزی نشه و بچه تاآخر بمونه اما باید مواظب بود
تضمین کمترین قیمت www.jensa.ir
2456
من هفته سی و دو هستم امروز رفتم سونو که دکتر گفت دو هفته دیگه مجدد برم. گزارشش رو که دیدم فهمیدم بند ناف دو دور دور گردن پسرم پیچیده شده. خیلی ترسیدم کلی نگرانم، همش دارم بغضمو قورت میدم
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
ونوس جان شما تو هفته چند متوجه شدی بند ناف دور گردن پسرت پیچیده؟
آخرین پرنده را هم رها کرده ام، اما هنوز غمگینم... چیزی در این قفسِ خالی هست، که آزاد نمی شود...                
2714
ببینید بچه ها من تو 27 هفته فهمیدم ولی سونو قبلیش 18 هفته بود پس معلوم نیست دقیقا از کی بند ناف دور گردن بوده ولی به نظر من تا وقتیکه سن حاملگی پایینه خطری نیست ولی وقتی سن رفت بالا و بچه بزرگ شد بهتره قلب و حرکات بچه تحت کنترول باشه تا در صورت اسیب زود سزارین بشه و بچه نجات پیدا کنه
سلام دوستان منم هفته 30 هستم امروز رفتم سونو گفت بند ناف دو دور شل دور گردن بچه س ولی گفت اصلا جای نگرانی نیست و این موضوع خیلی شایع هست. ولی من دارم دق میکنم. ونوس جون زمانی گه شما تو هفته 27 فهمیدی دکترت چی گفت و بعدش چه کارایی کردی؟ گل پسرت چند هفتگی دنیا اومد؟ زمان تولد مشکلی نداشت؟ ببخش که سوالام زیاد شد.
سلام شیما جان.دکتر من 27 هفته گفت جای نگرانی نیست.و من هیچکار خاصی نکردم ولی وقتی 37 هفته شدم دکترم گفت باید سزارین بشی ممکنه کار دستت بده که من 37 هفته و 4 روز سزارین شدم پسرمم هیچ مشکلی نداشت و رسیده بود.ولی یادمه از حدود 34 هفته هفته ای سه بار و هفته اخر هم هر روز میرفتم درمانگاه قلبشو چک میکردم حرکاتشم خیلی مهمه که کم نشه اگه کم بشه باید سریع بری پیش دکترت تا چک کنه ولی در کل نگران نباش خیلی متداوله
2706