2726
سلام

من بعد از زایمانم ریزش شدید مو پیدا کردم که با خوردن مولتی ویتامین خارجی تا حدی تحت کنترل هست اما خیلی کم پشت شده میخواستم یه شامپوی خوب بگیرم قیمتش مهم نیست مهم اینه که اثر کنه

دعاتون میکنم مرسیییی بوووووس
dove عالیه واسه من
من خدایی دارم ، که در این نزدیکی است نه در آن بالاها مهربان ، خوب ، قشنگ چهره اش نورانیست گاهگاهی سخنی می گوید ، با دل کوچک من، ساده تر از سخن ساده من او مرا می فهمد ، او مرا می خواند ، او مرا می خواهد …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام عزیزم من هم مثل شما هستم اگر ویتامین واهن بدنت مشکلی نداره از صابون های مراغه سفید رنگ استفاده کن برای من که خیلی جواب داده و اصلا شامپو نزن و قیمتش هم 1000 تومان هست و بقالی ها و عطاری ها هم دارند.
خدایا فقط به تو توکل میکنم.
شامپو سینره هم خیلی خوبه. سعی کن از درون هم تقویت کنی

نخود زیاد بخور

عصبی نشو

گوشت بره یکساله و تخم مرغ رسمی بخور (سفارش یه خانم دگتر توی تلویزیون)

اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
باران تا 6 ماه طبیعیه این ریزش
برای همه پیش میاد
دلیلش اینه که طی بارداری هورنونای زنانه رشد موی سر زیاد می کنن و با زایمان و قطع این افزایش هورمون یکسری از موها میریز
با این حال شامپوی klorane شامپوی داروییه
برو داروخانه جنس موتو بگو و متناسب با جنس موهات ازش استفاده کن
Lilypie Maternity tickers
من 3 سال و خورده ای هست که شامپو کورپورسانو استفاده میکنم و خیلی ساخته به سرم
اسپانیایی هست
ضد ریزشش رو بگیر
قیمتش 23 تومنه ولی
داروخانه پاسداران و جمهوری و بوستان پونک یه مغازه ش داره
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...
ببین من دو ماه پیش همین تاپیکو زدم انقدر که موهام یریخت افسرده شده بودم دیگه
اما حالا موهام خوب شده یعنی خیلیی بهتر شده این کارا رو کردم:
1- سبوس برنج گرفتم پودر نشده هفته ای 2بار نصف پیمانه تو آب میجوشوندم و میخوردم
2- سرمو با سرکه سیب بعد شامپو کردن ماساژ میدم
3- تنها شامپویی که واقعا موثر بود واسه من شامپو فلفل کریستال بود که عالیهههه هم جلو ریزش رو میگیره پوست سر رو تحریک میکنه واسه من شوره ها رو هم از بین برد
4- با آز فهمیدم پرولاکتینم بالاست و ذخیره آهنم کمه که دکترم که فوق تخصص غدد هم هست گفت تنها قرص موثر ففول هستش حتما بگیر تونستی آز هم بده
5- در آخر هم بگم نصیحتی که پوست و موهای من رو متحول کرد خوردن آب فراوان هستش دیگه عادت کردم هر روز حداقل 8لیوان آب رو میخورم
موفق باشی گلممممم
خدایا همه از تو میخواهند "بدهی" اما،
من از تو میخواهم "بگیری" خستگی،دلتنگی و غصه ها را ،
از لحظه لحظه ی روزگار همه آنهایی که دوستشان دارم
2706