2726
عنوان

سقط جنین در هفته دوم و سوم

179942 بازدید | 46 پست
دوستان کسی تجربه سقط در هفته دوم یا سوم را داشته با قرص چه جوریه؟من یک نوزاد نه ماهه دارم که ناراحتی قابی داره رشدش خیلی کمه تازه سرکار برگشتم شرایطم خیلی ناجوره برای همین می خوام تا هنوز کوچیکه این کار را بکنم کسی تجربه ای داشته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
آرمینا جان اگر داروخانه آشنا داری برو خودشون قرص دارن که تا دوماهگی می افته ولی اگر نداری یک شیشه عسل بخور می افته.
به یک‏جایی از زندگی که رسیدی، می فهمی
از درد های کوچیکه که آدم می ناله؛ ولی وقتی ضربه سهمگین باشه، لال می شه
دوستان من دیشب رفتم دکتر سونوی واژینال داد سنش معلوم شد ولی گفته یکشنبه بیا بهت قرص بدم من تا یکشنبه نمی تونم صبر کنم کسی دکتر می شناسه می خوام تا آخر هفته انجام بدم
من سقط نکردم عزیزم اتفاقا الان باردارم یه بارداری ناخواسته و تو شرایطی که انتظار ندارم ولی هیچ وقت به سقط فکر هم نکردم .

من گفتم بری دکتر که سرخود کاری انجام ندی و مشکلی برات پیش نیاد چون این کارایی که میگن مثل خوردن عسل و زعفران فکر نکنم علمی باشه
سونوی واژینال زودتر از هفته 4 نشون نمیده مطمئنی سنش 3 هفته اس؟؟؟
آره رها جان حتی دکتری که سونو می کرد بهم گفت اینقدر کوچیکه که می شه با لخته خون اشباه گرفت چون آزمایش داده بودم و مطمین بودم که بارداره اندازش دو میلی مت است من الان تو شرایطی نیستم که بتونم دوباره باردار بشم اینقدر استرس دارم بچم مشکل قلبی داره همش نگرانم رشدش کمه از همه لحاظ تو استرسم .
من متاسفم
نه برای شما
برای خدا که نعمتش را چگونه می دهد و قدر نداریم
متاسفم برای کسانی که ماهها بلکه سالها منتظرند
و متاسفم برای کسانی که راحت راهکار سقط آموزش می دهند
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
2706