2737
2734
عنوان

کلوتریمازول و سه ماه اول بارداری

80738 بازدید | 17 پست
سلام دوستان،‌می خواستم بدونم مصرف کرم کلوتریمازول که یه کرم ضد قارچی هست برای سه ماه اول بارداری ضرر داره یا نه ؟ در صورت بروز خارش چی کار باید کرد. فعلا دسترسی به دکترم رو ندارم. ممنون
اره دردونه جون همین کاری که رامونا جون میگه بکن تو خونه شورت نپوش من هم مدتها خارش داشتم مامانم گفت شورت نپوشم و بنده الان مدت هاست که دیگه شورت نمی پوشم خوب خوب شده ام البته تنها دارویی هم که دکتر برای خارش می ده همین کلوتریمازول هست اگه خارشت شدیده استفاده کن نیازی به نسخه پزشک نیست این دارو جز داروهای مجاز تو بارداری هست من خودم باردارم و گاهی که خارش ام زیاد می شه استفاده می کنم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دردونه جونم مشکلی نداره استفاده کن من به خاطر مشکل خاصی که داشتم دکترم همین پماد رو بهم داد 10 روز استفاده کنم 10 روز استراحت تا روز زایمان.فقط 1 سوال دارم من ترشح دارم نمیدونم نشت پماد است یا ترشح خودمه.اصلا نمیدونم ترشح تو دوران بارداری طبیعی است یا نه .به نظرتون 1 شنبه که وقت دکتر دارم دکتر معاینه ام میکنه ببینه عفونت دارم یا نه تو دوران بارداری معاینه نمیکنن.ممنون میشم اگه میدونی جواب بدی
2728
خانمی من زمانی که برای بارداری اقدام کرده بودم رفتم برای چکاپ ...دکتر بهم کلوتریمازول داد...........از خانم دکتر داروخونه پرسیدم اگه باردار باشم ضرر داره گفت اره تا 3 ماه اول نباید مصرف کنی .........................................
bebin azizam negaran nabash man ham tu mahe aval shiafesho estefade kardam alan ham kheili moshkel gharch darm az pad haie iranie va az jel shostoshu estefade mikonam dar zemn man ham tarashoh daram ke negaran budam vali dr goft tu hameie khanum haie bardar vojud dare va age bad rang va bad bu nabashe moshkeli nadare
سال نو مبارک ،
سلام دردونه جان نه استفاده نکن فقط کلوتیزول بی خطرترین شیاف در دوران بارداریه اونم باید خیلی داخل رحم نذاری ا ماست و اب قاطی کن میری دستشویی خودتو باش بشور اولین فرصت برو دکتر
2738
سلام.من هفته 17 بارداری ام.ترشحاتم هم رنگ سبز کمرنگه و هم پنیری ماننده و اطراف واژنم هم حساس و متورم شده و خارش داره....دکترم هفته پیش سفالکسین بهم داد اما خوب نشدم.حالا ترشحاتم آبکی هم شده...خیلی نگرانم والا این دکترا زورشون میاد دو کلوم برات حرف بزنن و شرح حال بپرسن...
سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
من تازه وارد ماه دوم شدم توی بارداری. در صورت عفونت کلوتریمازول رو باید تا نصف اپلیکاتور وارد کرد هیچکدومتون اشاره نکردین واستفاده ش درصورتی که عفونتت شدید هست توی بارداری موردی نداره
«اللهم صل علی محمد و آل محمد» 😢🙏خداجونم حافظ نی نی تو دلم باش🙏😢
من هم هفته ۱۰ هستم دکتر بهم داد.تو بروشور نوشته بود سه ماه اول ممنوع.زنگ زدم از دکترم پرسیدم گفت اثر موضعی داره و باید استفاده کنی وگرنه باعث زایمان زودرس میشه و اینکه اپلیکاتور رو تا نصفه وارد کنید. فوایدش تو این دوران بیشتر از مضراتشه.

سلام خانما الان من هفته هفدهم اولاش هستم ، خارش دارم تقریبا یک هفته که موقع دستشویی رفتن و خشک کردن شدید میشه ولی اگه نرم در طول روز ندارم ،خارشم بیشتر بیرونی هستش و خیلی اذیتم می‌کنه ترشحاتمم نسبتا زیاده ، به دکترهم فعلا دسترسی ندارم هفته بعد میرم میخواستم بدونم از این پماد برای قسمت بیرونی میتونم استفاده کنم یا صبر کنم برم پیش دکتر ؟  

کاور و سرویس آشپزخونه میدوزم .  پیج اینستا و تلگرام و سروش و باسلام پیج دارم  خوشحال میشم فالو کنید pary_hand_made
2706