2410
2553
عنوان

دغدغه این روزهای ما (مامانای خرداد 91)

| مشاهده متن کامل بحث + 164581 بازدید | 612 پست
سلاااااااام
خوشحالم بازم اینجا رو شلوغ کردید....بیاین مامانای خرداد بی حالی نباشیییییییم
مامان قندک جون مرسی انشالا پانیسا زودتر راه بیفته بیام خبرشو بدم
ای جونم سجاد با اون غذا خوردنش
پانیسا هم دیشب کنار من نشسته بود داشت بازی میکرد منم کشوهامو مرتب میکردم بعد چند دقیقه که حوصلش سررفت از پشت بلوز منو کشید برگشتم گفتم ااااااا اااا غش کرد از خنده دیگه تا نیم ساعت کارمون شده بود اون لباسمو بکشه من بگم ااااا اون غش کنه از خنده خیلی دلچسب بود
دورباش اما نزدیک...من از نزدیک بودنهای دور میترسم
سلام بچه ها
به نظر من طبیعیه که اینجا خلوت شده
چون دیگه بچه داری یاد گرفتیم و آنچنان سوالی نداریم
شما هم برای اینکه دلتون باز شه بیایید کلوپ، اونجا حرفای روزمره می زنیم
راستی فهیمه یه تاپیک آشپزی هم برامون ساخته
عکس هنرمندی هاتون رو اونجا می بینیم
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=539260&PostID=21169500#21169500

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من همچنان آهن رو میدم و تقریبا به طور مرتب....ولی مولتی رو دکتر گفت احتیاجی نیس ولی خودم هفته ای دو سه بار می دم و همینطور زینک رو می دم
دندون هشتم دخترم که دندون کرسی هست در اومد و خیلیییی بابتش اذیت شد بچم
آب هست،ولی کم است!!!
2714
مامان سلما
من پسرمو برای کنترل میبرم مرکز بهداشت
شما میبری پیش دکتر متخصص؟(چون گفتی توی آزمایش خون یکسالگیش.........)
من خودم به ذهنم رسیده بود که سجاد رو یه آزمایش ببرم(برا همین آهن)

میشه در مورد این آزمایش برام بیشتر توضیح بدین
مرسی
مامانا میشه بگید غذاهای مقوی که برای کوچولوهاتون درست میکنید الان چیه ؟من غذاهای مختلف درست میکنم وکره داخلش میریزم ولی پسرم روز به روز لاغرتر میشه نمیدونم چرا وزن گیریش اینقدر کنده هر کس منو میبینه میگه غذاهای مقوی بهش بده نمیدونن من چقدر به غذاهاش میرسم تازه خیلی هم خوب غذا میخوره
مامانا فکرشو کنید اون قدیما که ده تا بچه به دنیا میاوردن اگر میخواستن مثل مامانای امروزی اینقدر حساس باشن چی میشد
مامانم به من میگن تو خیلی حساسی بالاخره حرف هم میزنه اخه من به همه چیز گیر میدم زیاد دکتر میبرمش هربار هم میگه همه چیزش خوبه ولی بازم خیالم راحت نمیشه
سلام دوست جونا

من از اول یه سوپ با این ترکیبات رو برای سانیار میدرستیدم و هنوز هم همونو هر چند روز یه بار درست میکنم و بهش میدم و چون خونه مامانم میذارمش مامانم هم براش حریره بادوم و تخم مرغ آب پز گاهی درست میکنه و از غذای سفره هم بهش میدیم! گرچه باز مدتیه لب به هیچ غذایی ننمیزنه و هر چی میذاریم دهانش شوت میکنه بیرون

تو سوپش اینها را میزنم: گوشت گوسفند , آب قلم گوساله ( اینو همیشه نمیزنم گاهی میزنم), عدس , سبزی خشک پلوئی 2 قاشق ( این سبزی خیلی طعم خوبی میده و سانیار بخاطر همین سبزی سوپش رو میخوره) , یه دونه کره کوچیک , برنج و گاهی هم هویج
خدای مهربونم دوستت دارم
2706