2737
2734
فاطمه جون به نظرم تا میتونی مواد طبیعی برا رنگ مو انتخاب کن مثل حنا بابونه ریواس و............
سر جای مهم بدنه مغز اونجا قرار داره بعد ما میشینیم رنگ شیمیایی میذاریم روش آقای خدادادی میگفت بعدش برین آز ادرار و خون بدین ببینین چقدر سم تو بدنتونه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چرا گلم به شوشو میگم 10تا 10تا بخره ههههههههه البته از این 300 تومنیا...آخه من که روم نمیشه برم داروخونه اگه هم هی به شوشو بگم خسه میشه........میترسم یچیزی بهم بگه هههههه وقتی داروخونه کار داریم میگم پس برا منم بی بی بخار 10تایی اینم دیگه تو این 2ساله عادتش شده.....
میترسم بذارم روحیم خراب شه...این چن روزه روحیم خیلی جالب نبود حتی دیروز هی به شوشو میگفتم برنامه مسافرت شمالو کنسل کنه.....
خونه مامان شوشو دیگه چاره ای نیست.
2728
واقعاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا سم میره تو بدن نههههههههههابزارهای
پی منم برم حنا بذارم آخه موهام قرمز میشهههههههههههههههابزارهای چیکار کنم قرمز نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

مادرشوهرم اینا قراره یه مهمونی بدن برا همین میخواستم موهامو تا اون موقع مرتب کنم
تازه شوشو هم وقتی همین چندتا دونه موی سفید رو میبینه میگه چرا موهاتو رنگ نمیکنی ؟؟؟ منم با خودم ناراحت میشم میگم یعنی منظورش اینکه من موهام سفید شده و پیر شدم ابزارهای
خودش موهاش اصلا سفید نشده !!!!!!!!!! من بیچاره از حالا داره موهام سفید میشه
باشه پس اگه حنا خوبه همون حنا رو میذاره ..........ممنوووووووووووووووووووووون که راهنماییم کردی خانومی

درمورد خرید بی بی چک هم دقیقا مثل خودمی منم این چیزا رو میگم شوشو میخره آخه خودم روم نمیشه برم بخرم

انشاءالله که مامان شدی اگه دیدی تا آخر این هفته از پری خبری نشد هفته دیگه برو آز بده
نه بابا خود موهات چه رنگیه؟اگه تیره باشه فقط لایت سزابی میفته روش اونم اگه زیاد بذاری کم بذاری که خودت میدونی دیگه
تو نت سرچ کن رنگ موهای طبیعی زیاده مثلا با پوست گردو انار قهوه و..مخلوط حنا
2740
2706