2737
2734
سلام ماری عززززززززیزم،خوشگلم ،وای که چقدر دلم برات تنگ شده بود.امروز رفته بودم دیدن بابا. اخه توی این 12 سال هم مامانم بوده هم بابام.قوربونت برم وقتی دعاهات رو می خونم اشک تو چشام جمع میشه.خوش به حالت اینقدر دلت پاکه.از خدامون که پاکترین پاکی هاست می خوام که به دل پاکت نظر کنه و حاجت دل مهربونتو همین ماه عزیز که متعلق به مادر عالمیان هست ،بده.امییییییییییین.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا بابای گلت رو برات نگه داره عزیزم منم خیلی دلم برات تنگ شده بود یه عالللللللللللللللللللممممممممممممممممههههههههههههههه مرسی عزیز خواهز ان شالله رب العالمین خداوند از صالحین روزگار بهت هدیه کنه (از قران این دعا رو در اوردم سوره صافات) عزیزم دلمون بهم خیلی نزدیکه واسه همین حرفامون به دل میشینه ان شالله ماه بعد راهنمایی های دوران بارداری رو با هم به اشتراک میذاریم
2731
باران جون از دکتر بردن شوشو پرسیده بودی والا دکترای من هیچی نگفتن !!!!!!!!!!!!! به خودمم دارو نمیدن کلی التماسش کردم که بابا ئن 30 سالم داره میشه گفت قرص پروژسترون بخور اما نخوری 3ماه دیگه ببینیم چی میشه بهتره منم نخوردم فعلا توکل به خدا کردیم و بس هر چی خدا بخواد توچی گلم ؟
سلام ماری گلممممممممممم من دکتر نرفتم.ولی اطرافیان میگن بهتره خودم و شوشو آزمایش بدیم. فکر می کنی خدا این ماه به صلاح میدونه؟ یعنی میشه ماه دیگه به هم بگیم این سوره رو بخونیم واسه بچه هامون خوبه .(خنده ام گرفته باز یاد دعاهای خودم افتادم)می بوسمت ابجی.
2738
2706