2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باران جون
منم 29 سالمه 5 ماه اقدام ناموفق داشتم
این ماه ماه ششم هستش
امید به خدا

موافقمممممممممممم باران جون حتما برای هم دعا کنیم
حتما خدا خوشش میاد
و حاجتمون رو میده

شنیدم که یه بنده خدایی یه سالی رفته بوده حج.میگفت هر دور طواف فقط میگفتم خدایا حاجتمو بده.خدا سال دیگه هم قسمتش کرده بوده و رفته بوده حج. و فقط توی هر دور طواف میگفته خدایا شکرت که حاجتمو ندادی.بعضی وقتها ما نمیدونیم صلاحمون چیه.حتی برای نینی دارشدن هم باید بسپریم دست خودش...اون میدونه که کی بهترین وقته........
آفرییییییییییییییییین باران منم خیلی می ترسم هی میگم اگه صلاح میدونی اما می ترسم یقین تو صدام نباشه ان شالله که خدا برای همه مون تو بهترین موقعش بهترین فرزند رو در نظر بگیره باران جون email من maaraalam@gmail.com هستش ایمیل بزن خیلی از آشناییت خوشحال شدم متولد چه ماهی هستی حدس میزنم زمستونی باشی
ماری جون من هم از اشناییت خیلی خوشحال شدم. برای من هم خیلی سخته که بسپرم به خدا.راستش بعضی وقتها تو دعاهام میگم خدایا اگر شری برای بچه دار شدنم هست خودت خیرش کن و زودتر به صلاحم بدون.شوشو میگه سفارش دیگه ای نداری؟!!!!!!!!!!!!ولی چند روز که از پری میگذره میگم خدایا حتما صلاحم نبوده.ماری جون همسن و سالهای ما کمتر به این چیزها اعتقاد دارن.به خاطر همین خیلی خیلییییی از اشناییت خوشحالم عزیزم.
باران جون عزیییییییییییییییییییییییییییییییییییزم ! چه با مزه بود ! منم میگم خدایا ان شالله که حتما صلاحه یه چیزی تو مایه دعای توست (خنده ) راست می گی گلم منم از این که با شما آشنا شدم خیلی خوشحالم ان شالله العالمین روزی بشه که بچه هامون هم با هم دوست باشن
2706