2726
فرشته جون واقعا تو فرشته ای خدا کنه منم مثل تو بتونم این قدر قرآن خونم

خاله منم مثل تو خیلی میخوند
به خدا بچه اش یه دونه است
هر کی می بیندش می گه نعذو بالله انگار بچه پیغمبره!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
یکی از معجزاتی که ما خودمون دیدیم رو براتون مینویسم :
یه خانوم پرستاری بود که وقت اذان داشت گریه می کرد وقتی دیده بود که مامانم داره ذکر می گه به مامانم گفته بود برام خیلی دعا کن .. من خیلی محتاجم
مامانم یه کتاب قرآن بهش هدیه داد
بعد از چند وقت شماره مامانم رو گیر اورده بود و زنگ زد خونه و که کلی قربون صدقه و گریه و.....
مامانم نپرسید که چه مشکلی داشتی فقط گفت اگه قرآن رو خوندی به بقیه هم بده بخونن
باز یه مدت دیگه زنگ زد که باز کلی تشکر و ... وخودش شروع کرده بود به گفتن مشکلاتش :
که بچه دار نمیشده و با شوهرش مشکل داشته و شوهرش بیکار بوده و داداشش مریضیه سختی داشته .. و فقط با خوندن قرآن هم یه بچه پسر خدا بهش داده بوده هم شوهرش یه کار خوب گرفته بوده و هم داداشش شفا گرفته بوده

می گفت قرآن شده بهترین دوستم
و قرآن رو دست به دست بین کلیه بچه ها چرخوندیم و هر کی حاجت میگیره باز برای حاجتش قران میگیره و می خونه
روزی نیست که چند صفجه از قیان نخونم

خدا رو شکر
ان شالله که همیشه شاد باشه
و ما رو هم دعا کنه
شما هم هم من و هم مامانم رو از دعای خیرتون فراموش نکنین

همتون رو خیلی دوست دارم
ما هم خیلی دوستت داریم ماری خانمی.راستش من خیلی اهل نذر و نیازم.نه اینکه خیلی خوب باشم.خیلی از کارهام ایراد داره ولی همیشه از خدا می خوام اراده ای بهم بده بتونم از گناه دوری کنم .با قران و نماز خیلی ارامش پیدا میکنم.ازت ممنونم با این تایپیک ها احساس میکنم فقط باید به خدا توکل کرد.خیلی التماس دعا.
باران گلم
ما رو هم دعا کن
من از دیدن استقبال شما خیلی خوشحال میشم

امیدوارم که به همه خواسته هاتون برسین
اعتقادت واقعا درسته
ما رو هم دعا کن

راستی باران جون چند سالته ؟
چند ساله ازدواج کردی ؟
ماری جون ممنون که یادمون انداختی که امیدوار باشیم و بدونیم خدامون خیلی بزرگه و خیلی مهربون.
فقط ما بنده های کم طاقتی هستیم.
انشاالله که همیشه در پناه خدای متعال باشی.
2706