2726
عنوان

مجری معروف صدا و سیما محکوم شد- به نقل از سایت تابناک

| مشاهده متن کامل بحث + 11565 بازدید | 92 پست
نه شلاق حکم بدیه
اون دختر هم راضی بوده دیگه
کلا بهش تجاوز که نکرده کرده؟؟؟

اگر چه به نظر میاد مال برنامه های مذهبی بوده اره ؟؟؟؟ جـــــــــــــــــــانم چه سوتییی داده خخخخخخخخخخخخخخخخخ
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم فرزانه جان کلا دید شما با من متفاوته ظاهرا
به نظرم اگه گلشیفته تو اتاق هتل تو کیش یواشکی لخت میشد و به همسرش خیانت میکرد.. خیلی قبحش ازین بیشتره که برای حرفه ش نیمه لخت شه
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
نیاز اون بالا هم که نوشته "از اتهام زنای به عنف با شرایط احصان تبرئه شده است"

شلاقش به خاطر رابطه نامشروع بوده نه تجاوز
دختره ادعای تجاوز داشت گمونم
مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند (برتراند راسل)
2728
با بلورین موافقم
این آقا خیلی هم دزدکی و در خفا اینکارو نکرده که کسی بخواد آبروشو نگه داره مثلا........اطهارات خود خانومه این بوده به کررات با هم به مسافرت رفتن و توی کیش با هم توی یک هتل اتاق گرفتن و.........
حالا چون 3 کیلو ریش داره و مجری برنامه مذهبی بوده آدم خوبیه؟
در ضمن این جوره آدما که الگو هستن جرمشون سنگین تره..........
آدمی است دیگر ...گاهی دلش میگیرد
بله بارانه عزیز به نظر من هدف وسیله رو توجیه نمی کنه .
ضمنا به نظر من اگه اون خانم هم میرفت تو اتاق تو هتل یواشکی لخت میشد طرف حسابش خدا ، همسرش و قاضی بودند . نه من و شما

به هر حال امیدوارم با وجود این فرهنگ والا در میان هموطنانم روزی برسه که بفهمیم منی که میام تاپیک میزارم و آبروی یه نفر رو برای این همه ویزیتور میبرم اگه یه روزی ،یه جایی ،پشیمون شدم و خواستم حق اون ادم رو بهش برگردونم نمیتونم همه این ویزیتور ها رو پیدا کنم .

موفق و سر بلللللند باشید.
برین سرچ بزنین تجاوز مجری بی بی سی یا صدای امریکا
ببینین که خدا جای حق نشسته.. خوب میدونه دروغ یکیو چطور راست کنه به خودش برگردونه:))
مامی آنیسا

1391/10/13 3:21 ب.ظ

هر کس قرتی می پوشه وضعش خرابه..هر کس ریش و پشم دارد پاک و مطهر است...

مگه جز اینه؟
2706