2733
2734
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138308 بازدید | 2213 پست
طبیعی تو بیمارستان نجمیه چنده؟بیمه تامین اجتماعی فقط دارم
یه پسر دارم ،خدا هم بهم لطف رحمت خودش رو داد و یه پسر قندعسل دیگه هم نصیبم کرد❤ خدایا شکرت.برا سلامتی بچه هام صلواتی بفرستید لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام نفس مامان تبریک تبریک!!!!!!!هر وقت اومدی هزینه بیمارستان و همه چیزو در مورد زایمانت و دکتر رزا برامون بگو مر30 بای.
خدای من نه آن قدر پاکم که کمکم کنی و نه آن قدر بدم که رهایم کنی میان این دو گمم !! . . . هم خود را و هم تو را آزار می دهم ! هر چه قدر تلاش کردم نتوانستم آنی باشم که تو خواستی و هرگز دوست ندارم آنی باشم که تو رهایم کنی آنقدر بی تو تنها هستم که بی تو یعنی "هـــیـــــچ " ؛ یعنی "پـــــــوچ" . . . خدایـــــــــا هــــیـــــچ وقــــــــت رهــــــایـــــم نــکــــن . . .
2738
مبارک باشه قدم نورسیده....انشاالله همیشه شاد باشید....نفس جان نجمیه بود زایمانت؟؟؟؟سزارین انتخابی بودی؟؟؟آیا بیمارستان هزینه جدا بابت سزارین انتخابی گرفت؟؟؟ اتاقای دو تخته اش راحت و تمیز بود همسرت شب پیشت موند؟فیلمبرداری انجام دادی هزینه اون چقدر شد؟؟؟چه وسایلایی بردی؟؟؟اونجا چیزی دادن؟؟؟ ببخشید خیلی سوال کردم...کلی تاپیک زدم هیشکی درست جواب نمیده
فقط خدا........................ خداروشکر بابت همه چیز............
سلاااااام نفس جان قدم پسملت مبارکککککککک خدارو 100 هزار مرتبه که همه چی برات خوب بوده. خواهش میکنم عزیز دلم من فقط میخواستم از استرسات کم بشه و کمکی کرده باشم.ایشالا که واقعا تونسته باشم. جانم آرین خاله خیلی استراحت کن و زود بلند نشو. سومین روز عملت میتونی بری حموم و چسب رو بکنی.اصلا نترس.
یاس بانو جان نفس جان تا بیاد جواب بعضی سواااتو من میدم با اجازش. نفس مامان نجمیه نبوده و بیمارستان پاستور نو زایمان کرده عزیزم.فیلمبردار جدا نداره و پرسنل دوربین خودمون رو میگیرن و فیلم میگیرن.اتاق هاش واقعا تمیزه وسایل خاصی نمیدن فقط پوشک بزرگ و چایی و دمپایی و چند تا قند و ازین چیزا.و باید با خودت وسایل شخصی ببری.در مورد هزینه اش خود نفس مامان میاد توضیح میده.
نفس جان تبریک میگم خدا رو شکر که راضی بودی 5شنبه که بیمارستان بودم دکتر گفتن امروز باهاشون تماس بگیرم امروز گفت دوشنبه منو سزارین میکنه چون نمیشه با فشار بالا بچه رو بیشتر نگه داشت حالا مشکل من اینجاس که دکتر گفت باید برم نجمیه واسه سزارین چون دوشنبه پاستور نو رو کنسل کرده و نجمیه هست به نظرتون چیکار کنم؟میترسم تو نجمیه بی هوشم نکنن و پرسنلش خوش اخلاق نباشن
پاکدل را کسی باور نمی کند، مگر پاکدل
پژواک جان خب بیهوش نشی هم مشکلی نیست که مگه ما بیحس شدیم مشکل داریم؟تو در درجه اول به فکر بچه ات باش اون از همه چی برات مهمتره.تصمیم اشتباهی نگیری که این 9 ماه زحمتت هدر بده خدایی نکرده و پشیمون بشی. چند ساعت بیشتر اونجا نیستی که. پس برو و همه چی رو بسپار به خدا و نگران نباش.در ضمن بیمارستان نجمیه بد نیست اکثر بچه ها راضی برگشتن.
2706