2726
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138240 بازدید | 2213 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مامان روژان عزیز من یه سوال دارم : منشی دکتر امروز جوابمو نداد هر چی میزنگم جواب نمیده نمیدونم کی برم آمپول بزنم ؟ شب قبل عمل سه تاشو بزنم باهم ؟شماچه ساعتی زدید؟ راستی شب قبل عمل از کی چیزی نخوردی؟
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
سلام نفس جان. بله حق با شماست بدی مطب اینه که خیلی سخت جواب میدن و وقتی هم ج میدن کلی باید در انتظار بمونی عزیزم من به جز اون 7 تا 3 تا قبل عمل زدم. نزدیکای ساعت 6 بود منشی زنگ زد که خانوم دکتر گفته 3 تا حتما بزن.و نزدیکای ساعت 9 زدم. خیلی هم نگران کننده نیست نزدنش.ولی من نمی دونم که بهت بگم بزنی یا نه. امروز پاستور نو هستش اگر میتونی برو ببینتت
2728
پس 3 تا رو با هم بزن شب قبلش. چرا استرس از دو روز دیگه زندگی رنگ دیگه ای داده برات آرین میاد بغلت. چرا هنوز تصمیم نگرفتی ؟ انتخابش هم انقدرا سخت نیستااااااا من همون موقع که تصمیم به سز داشتم بیحسی رو انتخاب کردم.به نظرم بهترین انتخاب بود برام
سلام بچه ها خوبین ؟ منون از همگی بابت تبریکاتتون دوستای خوبم. نفس مامان میدونم استرس داری خب طبیعیه اما مامان روژان و روزا راس میگه واقعا .بعداومدن نینی اصلا زندگی آدم تازه معنا میگیره .منکه هنوز باورم نمیشه ...خدارو صدهزار مرتبه شکر
پسر گلم عاشقتیم
2706