2733
2734
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138311 بازدید | 2213 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام فینقیلی جون بهش گفتم من نگرانم زودتر بهم نامه بده گفت تا هفته ی بعد که سونو بدم بهم میگه یکشنبه هفته یبعد هم وقت دارم من سه کیلو کم کردم دکتر خیلی نگرانم کرد من تغذیه ام خوبه اما خوب نمیخوابم وای میترسم بچه ام اذیت شه هفته ی چند بهت وقت داد؟
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
نفس جان به خودت این چند هفته رو بیشتر برس. نگران نباش بچه کم نکرده تو وزنت کم شده. منم هفته 28 بودم دکتر گفت اصلا اوضاعت و شکمت به هفته 28 نمیخوره.بچه ات خیلی کوچیک مونده باید به خودت برسی چون من سعی میکردم خیلی کالری دار نخورم که کاملا اشتباه بود.ازون موقع به خوردنم توجه کردم و خدارو شکر بچه جون گرفت تو هم این هفته خوب بخور.نمیگم چربی ولی مقوی. خیلی هم نگرانی این نگرانی ها خیلی بچه رو اذیت میکنه هااااااا وقت هم بهت میده استرس نداشته باش هر چی دیرتر بهتر
2738
مامانا کسی در بیمارستان فجر یا بعثت زایمان (سزارین )کرده؟راضی بودین؟ با بیمه تامین اجتماعی قرارداد دارن؟
از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست .
نفس مامان هفته 38 وقت دادن .نه بابا مطمین باش از خودت کم شده .سعی کن شبا سیر باشی و بعد دستشویی بری تو رختخواب تا به بهونه گرسنگی و دستشویی هی نخوای بیدار بشی .من موقع خواب دوتا بالش میذارم دو طرفم خیلی خوبه .راحتتر میشه خوابید.
پسر گلم عاشقتیم
2706