2737
2739
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138310 بازدید | 2213 پست
بله ترانه جان حق با شماست منم حرف دیگران رو گوش نمیدادم و اشتباه کردم که این همه استرس به خودم و نی نی دادم.اینا رو میگم که حداقل تو استفاده کنی و اشتباه منو نکنی.ایشالا خودت میری به سلامتی زایمان میکنی و میگی چیزی نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مامان روژان جون من این چند وقته خیلی(با عرض معذرت)واژنم درد میکنه میترسم تاریخ زایمانم رو دکتر اشتباه گفته باشه و سن نینی بیشتر باشه این فکرا خیلی آزارم میده دوس دارم بدون استرس برم بیمارستان
Lilypie Trying to Conceive 21 to 37 day cycle tickers
نفس جان این دردها آخر های بارداری طبیعیه.منم داشتم. ولی به کار خانم دکتر شک نکن خودش بلده چی کار کنه. من هم همش میترسید نصف شب کیسه آب پاره بشه و مجبور به اورژانسی بشم.عمه این استرسای آخر بارداری هستش و معمولا برای همه اتفاق میفته. ایشالا که هیچ نمیشه و با آرامش میری زایمان میکنی استرس به خودت وارد نکن چون استرس خوب نیست برات
2738
سلام مامان رژان جون'خوبی عزیزم? خدا خیرت بده که به سوال ماها جوابمیدی و استرسمونو کم میکنی' عزیزم من هفته دیگه اگه خدا بخواد زایمانمه پیش دکتر رزا اما یه سری سوال برام پیش اومد که چون سر خانم دکتر شلوغ بود نشد بپرسم یکی اینکه من بعد از عمل کی میتونم برم حمام? اینو خانم دکتر خیلی سریع گفت میخوام ببینم اشتباه نشنیده باشم من میگم اگه اشکالی توش داشت یعنی من اشتباه فهمیدم بهم بگو .خانم دکتر گفت یه چسب ضد آب میزنن روی زخم اگه ندادن خودت بخر بتادین بزن و چسبو بزن?آخه اگه بتادین بزنم چسبه میچسبه? بعد گفت میری حمام با همون چسب چون آب زیرش نمیره اما نفهمیدم از همون روز که رفتم خونه میتونم برم? بعد گفت بعد از سه روز برو حمام چسبو بکن با صابون بشور بخیه تو بعد اومدی بیرون با سشوار خشکش کن یه باند روش بزن اما از بالا پایینش هوا بخوره. این بود چیزی که از حرفاش فهمیدم نمیدونم جاییش اشتباه داره یا نه' ممنونت میشم عزیزم جواب بدی ببخش که طولانی شد :-)
یه سوال دیگم اینکه خانم دکتر گفت یادم بیانداز داروهای بعد از عملتو بنویسم اما فقط یه شیاف نوشت و یه شربت برای روان شدن شکم اما هیچ آنتیبیتوکی ننوشت بعد از عمل یادت هست خانم دکتر چه داروهایی برات تجویز کرده بود?آخه استرسم بخاطر اینه که شنیدم خانم دکتر بعد از عمل دیگه نمیاد سر بزنه میترسم داروهامو ننویسه و بره.یه چیز دیگه اینکه یه آمپول برام نوشته که گفت موقع عمل میزنن تو سرمت اونم نمیدونم چیه. استرس دارم خیلی معلومه نه ????
راستی مامان روژان جون تا حالا شنیدی خانم دکتر بخیه زدنو بده به پرستارا که انجام بدن? واااااای خدا نکنه ' ازشم پرسیدم شکمو موقع بی حسی خالی میکنی گفت آره' از یه چیز دیگم که میترسم اینه که وقتی رفتم بیمارستان نکنه ماما ها تا خانم دکتر بیاد یه موقع معاینه داخلیم کنن یا کیسه آبمو پاره کننن آخه این بلا سر ۲ تا از دوستام تو بیمارستان نجمیه افتاد اونام با اینکه میخواستن سزارین بشن اما کیسه آبشونو پاره کردن که البته یکیشون نذاشته بود' حلال کن عزیزم که اینقدر سوال پرسیدم ایشالله خدا دختر نازتو برات حفظ کنه' بووووووس
سلام دلنیا جون .خوبی؟کدوم بیمارستان با خانم دکتر عمل داری ؟شمام مثل من میخوای بی حس بشی ؟استرس که داره عزیزم منم دارم اما به قول مامان روژان خود دکتر رزا دیدنش سرشار از روحیس.تورو خدا حتما چند روز بعد عملت بیا و تعریف کن .منم با ایشون سز میشم و بی حسی .
پسر گلم عاشقتیم
تا جایی که من میدونمو از ایشونم پرسیدم گفت بخیه هارو خودش میزنه و بعد بخیه هم فشار میده شکمو که مواد زائد تخلیه بشن و گفت فقط کافیه 5/6 ساعت بعد بی حسی بتونی تکون نخوری بعدش مشکلی نداری دیگه .بعدم همه 3 روز بعد سز میرن حموم و چسبو که ضد آب هم هست بر میدارن دیگه کلا.اینا چیزاییه که خانم دکتر گفتن به من
پسر گلم عاشقتیم
سلام دلنیا جان اصلا استرس نداشته باش.بخیه های منو خودش زد تو فیلم زایمان هست.تا آخر عمل تو اتاق عمل حاضر بود ولی بعد عمل نمیاد سر بزنه.بعد این که عمل تموم شد خودش حسابی شکم رو فشار مرده و خالی میکند که لازم به پرستار یا ماما نباشه.ولی تو بخش برای من یک ماما 2 بار اومد و ماساژ داد ولی فشار نبود و درد نداشت.برای من بعد عمل قرص سفالکسین و شربت روان کننده و شیاف نوشت که اصلا به شیاف احتیاج نبود.تو اتاق عمل برای من چسب ضد آب زدند و خانم دکتر تو اتاق عمل دو بار تاکید کرد که حتما 3 روز بعد برو حموم و چسبد رو بکن.من بعدش چیزی روش نزاشتم. فقط خشک نگه میداشتم. اصلا هم کندنش درد نداشت.حتی پرستار صبح عمل اومد برام عوض کنه یاد حرف دکتر افتادم که گفت 3 روز بعد بردارش.درست شنیدی. من خیلی از معاینه میترسیدم به دکتر گفتم تروخدا قول بده تا میای به ماماها بسپار که منو معاینه نکن.گفت ببین سزارینی ها معاینه نمیشن ولی گاهی اوقات شرایطی مثل زایمان زودرس یا پاره شدن کیسه آب پیش میان که من خودم میگم که معاینه اش کنید که ببینیم در چه وضعه که اصلا پیشه سزارینش کرد یا نه یا داره طبیعی میاد. گفت بستگی به شرایط داره که معمولا تو شرایط کاری من خیلی کم پیش میاد و نگران نباش.دلنیا جان شما با نامه داری میری سز بشی باهات کاری ندارن.اون برای اورژانسیهاس.خداییش اصلا با من کار نداشتن به جز رسیدگی فشار و آزمایش خون و کمک برای تعویض لباس و احترام گذاشتن. دیگر برای تو 1 هفته مونده و این چیزارو گذروندی. در مورد آمپول من فقط آمپول های بتامتازون رو میزنم و شب قبل عمل 3 تا با هم زدم.و آمپول دیگری بران تجویز نشد عزیزم. اصلا نگران نباش حتما لازمه و به کار دکتر اصلا شک نکن. ممنون از دعات عزیزم. سوال دیگه ای داشتی بپرس میام ج میدم
2706