2733
2734
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138311 بازدید | 2213 پست
هانایا جان منظورم یک روز این طرف او انطرفش نبود عزیزم شنیدم ایشان فقط روزهای سه شنبه سز میکنه توی نجمیه اگه بخاد اینکار را بکنه من ده روز زودتر باید سز بشم وگرنه که هیچی کاش بتونمزودتر پیش خانم دکتر برم خیالم راحت بشه
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میترسم ریسک باشه اخه همچین معروف نیست جاش ....ولی باز میرم ببینم ..از محیط نجمیه خوشم نمیاد اخه ....
پاستور بهم نزدیکترم هست فک کنم ارژانتینه درسته ؟؟؟
اگه قرار شد سزارینم انتخابی باشه پس میرم اونجارم میبینم ...
راستی اتاق خصوصیش با بیمه مسلح چنده نمیدونی؟؟
سلام من از ماه ۶تو بیمارستان نجمیه تحت نظر خانم دکتر هستم و۲۲بهمن هم همونجا زایمان دارم (سزارین)که تشخیص خود دکتر هست و قرار پروندمو درست کنه که هزینه سز اجباری رو بدم بیمه نروهای مسلح هستم براروز زایمان هم اتاق خصوصی رو یکشنبه رزرو میکنم که ازاد حساب میشه۴۵۰ولی به نظرم میارزه چون اتاقای معمولیش کوچیک بود و از مریضاش روز ملاقات پرسیدم گفتن رسیدگیشون خوب نیست ولی بخشvipخیلی راضی بودن.دکترببهوشی فقط بیحسی انجام میده مگر اینکه از دکترت (دکترالرژی,کمردرد)نامه بیاری که بی حسی بذات ضرر داره
2728
مبارکه سولی جون بسلامتی حتما بیا بعدش تعریف کن ....راستی بقیه اله هم میتونی بری مثلا تشخیص دکتر پرستنده رو واسه اجباری اونجا هم قبول دارن یا حتما دکترای خودشون باید تشخیص بدن ؟؟؟
سولی جان مبارک باشه انشا.. که براحتی زایمان کنی و نی نی ات سالیان سال زیرسایه پدرومادرش بزرگ بشه
عزیزم بازهم سز کردی بیا بگو و ...
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
سلام دوستان مرسی چیزی به دکتر ندادم خودش برا همه تا جایی که بسه سعی میکنه درست کنه نیازی نیست خودمون بهش بگیم هیچ دستمزد جداگانه ای هم برا خودش نمیگیره
من راجع به بیمارستان خیلی تحقیق کردم و نظرم رو نجمیه شد
2738
ممنون سولی جون اره منم شنیدم دکتر پرستنده شعارشون رو سزارین هستش و بیشتر مریضاش رو سزارین میزنه معمولا مگه امکانش نباشه ....پس حقیقت داره ..
من از بعد عید میرم پیشش دیر نیست؟؟
سولی جون شما از چه ماهی زیر نظرش بودی؟؟
2706