2726
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138241 بازدید | 2213 پست
سلام به شما من هم بیمه نیروی مسلح هستم و تعریف دکتر رزا پرسنده را شنیدم و حتی شنیدم اگه مطبش بری و بخوای سزارین کنی زیرمیزی نمیگیره
حالا اگه کسی دیگه ای توی نجمیه و ... سزارین کرده و راضی بوده و حتی با این دکتر میخوام بدونم بخیه ها جذبی هست یا نه ؟
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
نسترن جان شما میخواهی سزارین کنی یا طبیعی ؟انشاا... راحت زایمان کنی و نی نی ات سالم باشه
بیا بگو و اطلاعات بده چقدر و چه جوری هست که راضی هستی یا نه من تازه میخوام اقدام کنم اگه بدونم همه مواردش خوبه میرم پیشش
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تاپیک من اومد بالااااااااا یادش بخیر چه استرسی داشتم واسه زایمان و ووووووووووووووو خدارو شکر که خیلی خوب و عالی گذشت والان دختر عسلم صحیح وسالم تو بغلمه
خداجونم شکرت...
2728
سلام .من اردیبهشت نجمیه سزارین کردم...قبل زایمان اونجا رفته بودم واتاقاشو دیده بودم اتاقای تمییز ونوسازی بودن اما روز زایمان چون من اخرین سزارینی بودم تو این اتاق جدیدا جا نبود وبه ناچار منو بردن به اتاق قدیمی که البته اتاق تمییز وخوبی بود ولی بدیش این بود که پشت تختش بلند نمیشد و این موقع نشستن یا بلند شدن از رو تخت یه مقدار اذیت میکرد البته واسه من زیاد بد نبود چون من بیحسی بودم ونباید زیاد تکون میخوردم..رسیدگی پرستاراش خوب بود شیاف هم هر وقت میخواستم میذاشتن ولی زیاد خوشرو نبودن...درضمن چون پرسنل مرد ندارن تو کار حمل ونقل شما شوهرتون هم باید کمک کنه مثل راه بردن تخت یا گذاشتن شما روی تخت باید به پرستار کمک کنه...سند رو هم تو اتاق عمل واستون میذارن تو بیهوشی یا بیحسی...ولی در کل برای یک شب من راضی بودم ومشکلی نبود...برای بعد ترخیص هم ولتون نمیکنن و واسه غربالگری وحjی تو دوماهگی برای چکاپ قلب و.....بهتون زنگ میزنن
خداجونم شکرت...
موقع رفتن به اتاق عمل هم یه خانوم فیلمبردار میاد وپیله میشه که فیلم بگیرم پیشنهاد من اینه که حرفشو قبول کنید هزینه اش 50 هزار تونه و واقعا خیلی بیشتر از اینا میارزه چون یه عمر خاطره اش میمونه
خداجونم شکرت...
راستی یه مشکل دیگه هم که این بیمارستان داره بودن تو طرح اصلی هست که باید از قبل طرح بخرید البته ما موقعی که میخواستیم بریم بیمارستان ماشینو نزدیکای طرح پارک کردیم و با 6000یه دربست گرفتیم و رفتیم بیمارستان ولی یرای برگشت چون با ماشین خودتون راحتترید حتما طرح بخرید
خداجونم شکرت...
اگه مطبش برید وبخواید بیمارستان خصوصی زایمان کنید 300 میگیره البته جای تخفیف هم داره ولی اگه مثل من که همش بیمارستان ویزیت میشدم وبیمارستان دولتی هم میخواستم سز بشم خودش میفهمید که هزینه واسم مهمه واسه همین اصلا از من و البته بقیه خانومایی که میخواست سز بشن ومثل من تو بیمارستان ویزیت میشدن پولی نگرفت...البته من بیریچ بودم وباید سز میشدم ولی خانومای دیگه ای که مشکلی نداشتن ومیخواستن سز بشن هم پروندشون رو درست میکرد تا بیمارستان هزینه ای نگیره ازشون خود من هزینه سزارینم کلا شد 78هزارتومن
خداجونم شکرت...
مبارک باشه قدم نورسیده عزیزم
من میخوام اگه بشه مطبش برم و توی نجمیه سزارین کنم یعنی باید 300 را بدم دیگه درسته ؟؟؟؟؟؟؟؟
متیا 300 تومنی مطمئنی؟؟؟
من مطبش میرفتم اول هم قرار بود نجمیه سز بشم ولی بعدش خانم دکتر گفت بیا مردم
هیچ پولی ندادم
فقط هزینه بیمارستان
در هر صورتش به من گفت من هزینه جدا نمیگیرم
2706