2733
2739
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138310 بازدید | 2213 پست
من اولیه بهله داپلر نه بیوفیزیکال دادم ولی داپلر هم داشت اسکور کلی ریه 5 بود فکر کنم اون که شما میگی 1 بود نمیدونم دکتر گفت خوبه
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به سلامتی حالا چرا سز خودتون خواستید یا طبیعی نمیشه ؟ برا من داپلر که داده بود همی چیش خوب بود فقط رشد ریه ش کم بود گرید = ۱ بود واسه همین چهار تا بتا دیگه هم داد که با فاصله ی یه روز دو تا دوتا زدم
از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست .
اخه اینهمه آدم زایمان میکنن هیچکدوم داپلر نمیدن که گریدو بفهمن به منم گفت یکه من که صبر میکنم و نمیزنم آمپولو
گومبولیه من اومدی از دله مامانی بیرون....میخورمتااااااااااااااا ...هووووووووووووووم
2731
والا واقعا خواهر من اصلا داپلر و ماپلر نداد بچه ش هم سالم بود خدا رو شکر شوهر من از اول مخالف آمپول بودمیگفت نزن خودش طبیعی رشد کنه این آمپولا هورمنیه
از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر میدهم، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست .
من 4تا زدم بسته دیگه خیلی ها اونم نمیزنن من که نمیزنم گرسید هم میگم زدم وا میستم تاجایی که بشه
2738
راستی میدونستید هزینه سز تو بیمارستان مردم دو میلیون شده تا چند ماه پیش یکو شصد هفصد بود شانس ماست
2706