2733
2734
عنوان

دکتر رزا پرستنده چهر+بیمارستان نجمیه

| مشاهده متن کامل بحث + 138305 بازدید | 2213 پست
سلام نائیریکا انشاا... که مادرتان خیلی زود سرپا بشوند و سایه شان همیشه بالای سرتان باشد ممنون که امدین و اطلاعات را دراختیار ما گذاشتین چون من خودم دنبال دکتر خوب توی بیمارستان های ارتش بودم عزیزم که ایشان را به من معرفی کردن هروقت بارداربشم میرم پیششان
مادرتان در کدام بیمارستان با ایشان عمل داشتن ؟ ممنون میشم بگین
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 
اره عزیزم با انیکه مطبش به ما خیلی دوره چون من کرج هستم ولی میخام پیشش برم چون دکتر خیلیمهمه و اینکه خوش اخلاق باشه و فرز و اینکه خخخخخخ برای اینکه هزینه بیمارستان هم برام کمتر بشه اگه خدا بخاد میرم نجمیه برام دعا کن که زودتر باردارشم و هم اینکه بچه ام اول از همه سالم و بعد دخمل و صالح و زیباو خوش قدم و عاقبت به خیر باشه خیلی میترسم
مدعی خواست که از بیخ کند ریشه ما               غافل از این که خدا هست در اندیشه ما 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نی نی جان به سلامتی باشه خود دکتر چطور بود ؟ شما بار اول بود که پیشش میرفتی دیگه درسته ؟ قبلش تحت نظر دکتر دیگه ای بودی؟ توی کدام بیمارستان وقت گرفتی از ش برای زایمان

فقط یه خواهش دارم موقع زایمانت مراهم دعا کن که خدا بهم یه دخملسالم و صالح و زیبا و خوشقدم و عاقبت به خیر بده
سلام باران جون نه عزیزم من از ماه 8 پیشش رفتم.خود دکتر خیلی خوش اخلاقه.با اینکه خیلی مریض داره ولی با آرامش و اعصاب راحت به کارات رسیدگی میکنه.من که تا الان خدارو شکر راضی هستم.
من اگه خدا بخواد میرم بیمارستان پاستور نو.
اگه لایق باشم حتما دعا میکنم.
البته من همیشه دعا میکنم برای همه منتظرا و مادرا
ممنون عزیزم انشاا... به خوشی و سلامتی نی نی ات به دنیا بیاد و زیرسایه پدرو مادرش بزرگ بشه ممنون میشم دعام کنی حتما قابل هستی کسی که مادر میشه قابل دیگه
2706