2703
2553
ببین مامی مهربون برای منم همینطور شد سونوی بیوفیزیکال برو من شب رفتم تنفسش مشکل داشت بخاطر همین صبحش با سه سانت بستری شدم و با امپول فشار زایمان کردم
کم شدن تکونای نی نی رو جدی بگیر
Lilypie First Birthday tickers
وای 22 ام شد !! دیشب از ترس اینکه دردم بگیره تا صبح نخوابیدم. هر انقباض یا کمردرد کوچکی رو میگفتم نکنه شروع شد!! تا صبح روی کاناپه نشسته بودم.
خوش به حال مردا به خدا تا صبح رو شکمشون میخوابن انگار نه انگار!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم چرا دیشب فکر میکردم حتما دردم میگیره همه وسایلمو آماده کردم ، خونه رو تمیز و مرتب کردم و کلی نشستم دعا و سوره های قرآن رو خوندم. از اول تاریخ 22/1/92 رو دوست داشتم. اما انگار خبری نیست!!!!!
CafeMom Tickers

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام.آره والا مامان مهربون جون.واقعا خوش به حالشون خیلی راحتن.شوشوی من که هر وقت هم صحبت زایمان میشه بحث رو عوض میکنه انگار اون میخواد زایمان کنه ترسو.
راستی اگه امروز دردت نگیره فردا میری بیمارستان؟القای درد سخته؟
سلام دوست جونا خوبین
پسمل منم 14 فروردین بدنیا اومد .زایمانم سزاین بود اتفاق جالب این بود که دردامم از صبح همون روز شروع شده بود.
اینقدر تو این چند روز به پسمل عادت کردیم انگار که یه عمره با ما بوده.
اسم پسملمونم گذاشتیم رادمهر.
بعدا میام بیشتر میگم دوست جونا
2720
2714
ارنیکا گلی القای درد سخت و وحشتناک نیست عزیزم وقتی ادم بره بیمارستان و بستری بشه دیگه راه برگشت نداره بالاخره باید درد رو تحمل کنه نمیشه وسط پروسه زایمان بگه نمیتونم
واقعا من از این دید بهش نگاه کردم
Lilypie First Birthday tickers
من که هنوز هستم. من چند روزی هست ترشحات زرد دارم. همین. نه انقباضی نه دردی. هیچی هیچی. فکر می‌کنم کسایی که یه ذره انقباض و درد دارن راحتتر زایمان می‌کنن.

راضیه شما چه علائمی داشتی قبل زایمان؟

به حساب سونو ۳۹ هفته و ۲ روزم امروز...
2706