2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا سرش رو این قدر پایین احساس نمی‌کردم. اما الان احساس می‌کنم. گفتم شاید به این برعکس نشستن ربط داشته باشه. منم امروز می‌رم یه مرکز مامایی. ببینم چی می‌‌گه. فردا وقت دکتر دارم.

اما در کل هیچ علامتی ندارم. هیچی. نه جایی ام درد می‌کنه نه انقباض دارم نه لکه بینی دارم. همش منتظر یه علامتم. اما خبری نیست.
پسرک منم خیلی امکان داره اردیبهشتی بشه. اما دعا می‌کنم قصد نکنه دوم به دنیا بیاد. چون 2/2/92 تاریخ رندی هست و خیلی ها برای سزارین اون روز رو انتخاب کردن و مطمئنم بیمارستان شلوغ میشه.

من دستام بدجور ورم کردن. تایپ کردن برام سخت شده. امروز هم آخرین روز کاری ام هست.
2728
من امروز موقع پیاده روی پام لیز خورد و با باسن اومدم روی زمین، تازه توی سرازیری بودم. فقط لحظه آخر شوهرم دستمو گرفت و قبل از اینکه به زمین برسم کشیدم بالا!!! ولی خدا میدونه چقدر ترسیدم. داشتم میلرزیدم. رفتیم یه جایی نشستیم و یه شکلات خوردم و منتظر تکونای نی نی ام شدم تا توی دلم تکون خورد خییییییییییییییییییییلی خوشحال شدم و گریه ام گرفته بود توی خیابون!! خلاصه مواظب باشین خیلی
CafeMom Tickers
آخی مامان مهربون خدا رحم کرد که چیزیتون نشد.
دیشب پسرک منم کم تکون میخورد تا صبح نگران بودم. صبح به روال عادی برگشت.

این یکی دو هفته مگه می‌گذره؟ خدا خودش همه بچه‌ها رو حفظ کنه.
2738
سلام دوستای گلم
من دیشب احساس کردم یه مایعی ازم خارج شد رفتم بیمارستان معاینم کرد گفت کیسه ابت سالمه هر وقت درد داشتی بیا اما اگه تکونهای بچه کم شد درد هم نداشتی بیا حتی نصف شب!
از دیشب تا الان خونریزی دارم کمرم هم درد میکنه اما اون دردایی که میگن با انقباضه اگه تا شب خونریزیم قطع نشد دوباره میرم بیمارستان برام دعا کنید
CafeMom Tickers
مینا ایشالله با یه بچه سالم برگردی خونه. البته انقباض ها باید منظم بشه اما بعضی ها با اینکه دهانه رحمشون در حال باز شدنه حسی از انقباض ندارن.
آرنیکا منم منتظرم. با این تفاوت که دست به دعا شدم که پسرک حالا حالا ها نیاد. عفونتی دیدن توی واژن که ترجیح داده میشه خوب شه و بعد زایمان انجام شه. فعلا آنتی بیوتیک میخورم تا یک هفته بگذره. بعد دوباره چک شم. دارم دعا می کنم تا اون روز نیاد. دعام کنید شما هم.

مامان مهربون تو چی؟ هنوز منتظری یا الان نی نی بغلته؟ بیا یه خبری از خودت بده...
سلام منم هنوز منتظرم، اروز رفتم دکتر معاینه کرد گفت خیلی دهانه رحمت نرم شده برو همین شباس که دردت بگیره ولی از وقتی معاینه کرده کمردرد دارم. گفت سر بچه هم توی لگن اومده و شرایطم برای طبیعی خداروشکر خوبه
دعا میکنم هممون زایمانای راحتی داشته باشیم و راضی باشیم و نی نی هامون صحیح و سلامت بیان بغلمون
CafeMom Tickers
سلام منم هنوز منتظرم، اروز رفتم دکتر معاینه کرد گفت خیلی دهانه رحمت نرم شده برو همین شباس که دردت بگیره ولی از وقتی معاینه کرده کمردرد دارم. گفت سر بچه هم توی لگن اومده و شرایطم برای طبیعی خداروشکر خوبه
دعا میکنم هممون زایمانای راحتی داشته باشیم و راضی باشیم و نی نی هامون صحیح و سلامت بیان بغلمون
CafeMom Tickers
2706