2410
2553
سلام .وووووااااااایییییییییی راضیه جون و ن خ جون هزارتا تبریک.ایشالا به سلامتی.
راضیه جون آروین جونم خیلی نازه ماشالا.خوش به حالتون.دیگه تموم شد.به نظر من بچه داری هرچقدر هم سخت باشه از بارداری راحتتره.همش اضطراب.دیروز دخی من خواب آلود بود و کم تکون میخورد.دیگه داشتیم میرفتیم بیمارستان.که شوشو گفت بیا این چند تا پسته رو بخور حالت بد نشه.حالا نگو دخی ما هوس پسته کرده بود وبه باباش الهام شده بود شروع کرد به ورجه و وورجه.
من موقع پیاده روی خیلی کمر درد میگیرم.شکمم هم یه موقع هایی سفت میشه ولی درد نداره.مثل اینکه نی نی خودشو گلوله میکنه.به کشاله رون چپم هم خیلی فشار میاره.ولی از درد زایمان خبری نیست.
راستی ارمغان هم امروز سزارین میشه به سلامتی.
راضیه جون بیا از زایمانت بگو
سلام دوستان

من خیلی خوشحالم اینجا رو پیدا کردم. به منم تاریخ ۳۱ فروردین دادن طبق آخرین پری و ۲۹ فروردین طبق سونو. منم طبیعی می‌خوام ایشالله.
آرنیکا منم علائمم دقیقا عین شماست. پسر منم خودشو گوله می‌کنه. کشاله‌های رانم رو هم خیلی قلقلک می‌ده. اما هیچ دردی ندارم.
منم خیلی بی‌تابی می‌کنم واسه زاییدن. فردا هفته ۳۸ هم تموم میشه. خدا کنه زودتر بیاد.

راضیه خیلی مبارکت باشه. من توی تاپیک زایمان طبیعی حواسم بود که این روزا زایمان می‌کنی. خیلی مبارکه. وقتی بچه‌ها میآن و میگن که تونستن طبیعی زایمان کنن من خیلی قوت قلب می‌گیرم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن.خ جان مبارکه عزیزم انشالله به سلامتی باشه

راضیه جان اروین خیلییی نازه از طرفه من ببوسش عزییییزم

مهربان جان حتما میشورمشون مرسی که گفتی عزیزم

ارنیکا جان بردیا هم 2 روز پیش اصلا تکون نمیخورد تا دم رفتن به بیمارستان دیدم شروع کرد به ووولووووول کردن این روزهای اخر واقعا خیلی سخته کی نینیمون بیاد خیالمون راحت بشه

گلنار جان خوش اومدی انشالله به سلامتی زایمان کنی و هر چی دوست داری همون بشه
CafeMom Tickers
2720
2714
آرنیکا زایمان طبیعی که تاریخ درست و حسابی نداره. خودت رو اذیت نکن. کلا سن بارداری که توی سونو میگن فقط برای سونوهای سه ماهه اول معتبره و در ماه های آخر بچه ها این قدر با هم فرق دارند که نمی‌شه بر اساس اندازه‌های بدنشون سن حاملگی رو تخمین زد. زیاد بهش فکر نکن....

به منم توی آخرین سونو سن بارداری ام رو یک هفته کمتر گفتن. ولی نه من و نه دکترم بهش اهمیت ندادیم...

* * *

شیما هفته چندی؟ اسم آمپولهات چیه؟
سلام مامانا من خیلی واژنم درد می کنه، کسی اینطوری هست؟ دلیلش چیه؟ دیروز رفتم دکتر گفت دهانه رحمم بسته اس باید خیلی راه برم و شربت زعفران بخورم. راه دیگه ای برای باز شدن دهانه رحم وجود داره؟ لطفا راهنمائیم کنید
CafeMom Tickers
مامان مهربون

گل گاوزبون بخور
برعکس روی صندلی بشین
قر بده
پیاده روی کن به مقدار زیاد
چارزانو بشین
آخرا نزدیکی هم ممکنه کمک کنه

نگران نباش بیشتر بچه ها همین هفته یا یکی دو روز بعد از ۴۰ هفتگی به دنیا می آن. عجله کنی استرس میگیری. ریلکس باش...
2706