2737
2734
بچه ها من هنوز نمیتونم درست بشینم!! همه بهم میگن چرا طبیعی زایمان کردی و سزارینی ها هم بعد از 7 روز راحت راحت هستند. خودم هم کم کم پشیمون شدم. راستش زایمانم خیلی سخت بود و الانم هنوز بخیه هام اجازه نمیده راحت برم دستشویی یا راحت شیر بدم
افسرذه شدم
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه‌ها
منم زایمان کردم. خیلی سریع و نسبتا راحت. صبح ۲۸ فروردین پسر گلم به روش طبیعی به دنیا اومد. هردومون حالمون خوبه.

مامان مهربون به چیزی که گذشته فکر نکن. منم با بخیه‌هام درگیرم. اما هنوز فکر می‌کنم بهتر از سزارین بود. بالاخره هر چی که هست گذشته. ممکن بود سزارین هم بشی و عوارض نادری که بقیه ندارن رو داشته باشی. هیچ کس که از آینده خبر نداره.

پسرک من بیدار شد. من برم فعلا :)
سلام من کلی نوشتم ولی پرید سارا جون من سرمه میکشم به چشماش انجوری نشده تا حالا

مامی مهربون و گلنار جون و ارمغان جون و مینا گلی تبریککک

سشوار و استفاده از سرک کلرید سدیم بجای اب برای شستن اون ناحیه و بخیه ها رو ماما بهم توصیه کرد منم استفاده کردم
مصرف بتادین توی شیردهی منع شده
من بتادین و ابگرم رو امتحان کردم بدتر دچار سوزش شدم
من سفالکسین و مفنامیک اسید هم ماما نوشت دارم مصرف میکنم

روزای اول منم داشتم پیشیمون میشدم مخصوصا از دستشویی رفتن میترسدم ولی الان که بخیه ها افتان میگم خداروشکر که طبیعی زایمان کردم
Lilypie First Birthday tickers
2731
سلام منم 26ام به روش طبیعی زایمان کردم.با روش القای درد.زیاد سخت نبود فقط همون بخیه هام درد میکنه.یه مشکل دیگه ای که پیدا کردم مشکل ادرارمه.یکم بی اختیاری گرفتم و اصلا احساس ندارم.میرم دستشویی میبینم مثانه ام پره و همینطوری خودش میاد.دخترم روز دوم زردی داشت.از بیمارستان مرخص نشدم و بچم بستری شد و دو روز زیر دستگاه بود تا دیروز که زردیش به 8 رسید و مرخص شد.ولی دکتر گفت تا چند روز ممکنه بالا بره مراقب باش.منم الان گذاشتمش زیر نور مهتابی تا ایشالا بالا نره دیگه.
مامان مهربون ،شیما جون ،گلنار عزیز . ارنیکا جونم تبریککککککککککککک

ماشاالله چه نازه دخملت مامان مهربون خدا حفظش کنه

مامان سارا من برای پسرم جان ب ب می بندم راضیم ولی وقتی زیاد دستشویی میکنه کمی بو میده
من جای بخیم اصلا ورم نکرده حتما دکتر برو سارا جان

شیما جون چه اتفاق غیر منتظره ای خدا حفظش کنه
سلاااااام به به آرنیکا جونم,شیما جون مبارکهههه
به سلامتی,الهی نینی هاتون خوش قدم و سلامت باشن.
وای شیما جون چه باحال,چه سورپرایزی ! مگه میشه چن بار بری سونو تشخیص نده,نکنه نینی تو هم بریچ بودش؟
CafeMom Tickers
2738
وای مامان مهربون اصلن اینو نگو,خیلی خدا بهت لطف داشته طبیعی زایمان کردی,الان من رفتم دکتر گفت بخاطر استراحت نکردن و فعالیت زیاد,زخمام از داخل عفونت کرده,چن روزه بسته شدم به آنتی بیوتیک,منم نمیتونم راحت شیر بدم.ایشاله بخیه هات بیوفتن راحت میشی. منم روزی سلاااااام به به آرنیکا جونم,شیما جون مبارکهههه
به سلامتی,الهی نینی هاتون خوش قدم و سلامت باشن.
وای شیما جون چه باحال,چه سورپرایزی ! مگه میشه چن بار بری سونو تشخیص نده,نکنه نینی تو هم بریچ بودش؟
که بخیه هاموکشیدم خیلی سبک شدم.بعدشم برش زایمان طبیعی کجا و سزارین کجا,تو سزارین آدمو نصف میکنن تا برسن به رحم ...
CafeMom Tickers
ارمغان جون شنیدم جان ب ب هم خوبه ...
میگم من بعضی موقعا پوشک نینی رو دیر عوض میکنم ، البته چون پماد کالاندولا میرنم خداروشکر پوستش خوبه و مشکلی نداره ، اما میترسم باعث عفونتی براش بشه . البته علت اینکه دیر عوضش میکنم اینه که خب همش نمیتونم چک کنم که کی PP کرده ، واسه همین یه موقعایی میمونه و من متوجه نمیشم ، واسه همین کمی نگرانم ... منم که همش نگرانممممم هههههههه
CafeMom Tickers
راستی آرنیکا منم تا یه مدتی بعد زایمان همینجوری بودم ، آلارم مثانم قطع شده بود ، اما درست میشه عزیزم ، نگران نباش ، الان دیگه خیلی آلارم داره هههههه اگرچه چون تو بارداری بخصوص اواخرش تن تن میرفتیم دستشویی ، بعدش از این قضیه خیلی تعجب میکنیم و انگاری برامون غیر عادیه که این همه مثانه پرباشه و ما متوجه نشیم ... ولی خدایی چقد باداری سخت بوووووووووووووود من که دیگه نمیخوااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام
CafeMom Tickers
بچه ها دیروز یکی از فامیلامون که دختر دو ماهه داره میگفت که دکتر دخترش یه آقای دکتر فوق العاده عالی با مدرک فوق تخصص نوزادان هستش ، در مورد شیر دادن به نینی گفته که باید حداکثر هر یک ساعت نیم یه بار به نینی شیر بدیم و زودتر اصلن و اینکه ماکسیمم هر بار شیردهی 20 دقیقه و مینیمم 5 دقیقه باشه ، طولانی تر نباید به نینی شیر داد . و اما ملورین ................. هر بیست دقیقه یه بار ، یک ساعت و نیم شیر میخوره هههههههههههه ولی خدایی انقد تن تن و طلانی مدت شیر میخواد 24 ساعت درگیر شیر دادن بهش هستم و بدتر اینکه این ترم امتحانا زودتر برگزار میشه و با این شرایط من حتی نمیتونم لای کتابو باز کنم ...
CafeMom Tickers
2706