2726
سلام به همه دوستای گلم سال نو تون مبارک
برای همتون سال پر از سلامتی خوبی و خوشی در کنار خانواده و نینی های نازتون ارزو میکنم

شرمنده 1 هفته نتم قطع بود مشکل از شبکه بود نتونستم بیام

مامان سارا عزیزم قدم ملورین خانوم مبارک باشه قربونش برم ناناز خانوم خیلیییییی خوشحال شدم و البته شوکه زده امیدوارم زودتر زردیش بر طرف بشه و اذیت نشین

ارمغان جان انشالله به سلامتی زایمان کنی و زایمان راحتی داشته باشی

من که فعلا هیچ دردی ندارم و علامتی از زایمان نیست البته تا 30 وقت بسیاره
CafeMom Tickers
سلاممممم عیدتون مبارک باشه. برای همه سالی پر از شادب ,روزی و آرامش آرزو میکنم.
مرسی از تبریکاتون بچه ها.امیدوارم که شما هم به سلامتی و مشکل زایمان کنید.
مینا جون زردی نینی یکمی بهتر شده خداروشکر...الانم اینجا پیش من خوابیده عشق کوچولوم :)
CafeMom Tickers

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون مامان سارای عزیزم .پسری ما رو سر کار گذاشته
البته به توصیه دکتر در استراحت مطلقم ،از یه طرف دوست دارم نی نی به موقع بیاد از طرفی دیگه خیلی خسته شدم و مشتاق دیدن پسرییم دوست دارم زودتر بیاد
2728
واااااااااااااااااای مامان سراجون یه عالمه تبریک و بوس و جیغ و هورا!! وای تاریخ تولد منم 26 اسفنده!!!! روز تولد من به دنیا اومده!!! دقیقا منم 11 صبح به دنیا اومدم!!! وااااااااااااای یه عالمه ببوسش!!
من اینقدر خووووووووووووووووووبم دخمل گلت هم خیلی خوب میشه چون به خاله اش میره!!!!!!!!!!!!!(آخر اعتماد به نفس)
یه عالمه بچلونش و بوسش کن نانازی مارو
CafeMom Tickers
سلام دوستان :)

خوشحالم دوباره اینجا رفت و آمد شد... :)

وای من هم استرس دارم هم شوق چون :

پس فردا موعد دیدار من و نینی شماره دوممه :) تورو خدا دعام کنین من حتی از آمپولم می ترسم. ببین بچه چیه که آدم براش

هر کاری حاضره بکنه... راستی کسی میدونه بیحسی نخاعی موقع زدن آمپولش در ستون فقرات درد داره یا نه؟ کلا کدوم

بیحسی بهتره اگه تجربه دارید.
سلوم دوست جونا
اینجا داره بارون میاد خیلی خیلی هم شدیده
ویییی رعد و برقم هست صدای وحشتناکی داره

من امروز چندبار انقباض داشتم ولی منظم نبود

دلم برای همتون تنگ شده
انشالله از اردیبهشت اینجا شلوغ میشه و همه به سلامتی فارغ میشن
Lilypie First Birthday tickers
نفیس جان من اطلاعی از بی حسی و بی هوشی سزارین ندارم
یه سر کلوب مامانای فروردینی برو اونجا اکثرا سزارین شدن یا میخوان بشن یا از نوشین تاپیک سزارین هم بپرسی جواب میده
Lilypie First Birthday tickers
سلامممم

مرسی مامان مهربون از تبریکت عزیز دلم ... ایشاله نینی شما هم به سلامتی و به موقع دنیا بیاد و دل مامانشو شاد کنه

ای جاااااانم چه جالب تو هم پس 26 اسفندی ! عزیزززززم ... خاله مهربون نینی من خیلی دوستت داره که روز تولدشو با تو هماهنگ کرذه هههههههه

راضیه جون اگه انقباضات نامنظم داری ، چکاپت رو هر روز انجام بده ... آخه منم انقباض داشتم و رفتم دکتر ، بهم گفتن باید تا 2 ساعت بعدش زایمان کنم ... البته تو نوار قلبی که از جنین گرفتن ، انقباض دیده نشد ، اما ضربان قلبش کم شده بود ... نمیدونم دیگه چه حکمتی بود که من بخاطر چن تا انقباض که از صبحش داشتم برم بیمارستانو بهم بگن وقت زایمانمه ...

CafeMom Tickers
سلام آرنیکا جون ،چطوری خواهر ؟

راستی بچه ها ، من روزای آخر بارداری خییییییییییییلی اذیت شدم ، امیدوارم که شماها روزای خوب و بدون دردسری رو بگذرونید ...

مراقب خودتون و نینی ها باشین ... بوووووووووووس
CafeMom Tickers
قبل از زایمان در مورد اجاره دستگاه فتو تراپی درمان زردی نوزادان در منزل تحقیق کنید. دستگاه ما دارای مجوز از وزارات بهداشت ایران و استاندارد اروپا می باشد و کاملا شرکتی.
09125333746
02177726077
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=318949&PostID=12163484#12163484

نی نی منم 24 فروردین به دنیا میاد
ولی من اصلا درد و انقباض ندارم اصلا نمیدونم انقباض چیه
میخوام سزارین بشم ولی عذاب وجدان دارم چون همه چیزم طبیعیه
امیدوارم نی نی های همه سالم بپره توی بغل ماماناشون
2706