2703
2553
سلام دوستان من تو یه تاپیک دیگه کامل توضیح دادم . می خوام پسر دار شم بعد از 3 ماه تلاش و رژیم حالا دیگه وقت اقدامه یعنی روز تخمک گذاریه ولی ....

یه مشکل جدید : تو رو خدا کمکم کنید .

من ماه پیش روزی که کیت مثبت شد ترشحم غلیظ بود یعنی هم کیت و هم ترشح نشون داد که روز تخمک گذاریمه ولی یه سری عوامل دیگه مانع اقداممون شد و موکول شد به این ماه .

ماه قبل روز بیست و چهارم سیکلم روز تخمک گذاریم بود و دوره پریودم 40 روزه بود !
همیشه تو دوره پریودم 5 روز خونریزی کامل دارم با یکی دو روز لکه بینی .

اما این ماه فقط دو روز خونریزی و دو روز لکه بینی ( خیلی عجیب بود هیچوقت اینجوری نبودم )

دیروز کیت خط پائینش کمرنگ بود یعنی دیگه احتمالا امروز پر رنگ می شه ولی .......
مشکل من اینه که ترشحم خیلی کمه اصلا مثل ماه قبل نیست غلیظ و کشدار و لیز نیست گاهی اصلا هیچی نیست .
ممکنه به خاطر سرما خوردگی و آنتی بیوتیکهایی باشه که خوردم ؟
چه کنم اگه ساعت 11 کیت مثبت بود فقط به کیت اطمینان کنم و امروز اقدام کنم ؟
CafeMom TickersCafeMom Tickers
خوب اگه کیت امروز پررنگ شد یعنی بالاترین سطح هورمون برا آزادسازی تخمک پس تهایتا تا 24 ساعت بعدش وقت داری
راستی انشاءالله خدا یه پسر سالم و صالح بهت بده به منم دختر
کسى که از چیزى میترسد، از آن فرار مى کند و کسی که از خدا مى ترسد به سویش مى رود.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم خیلی خودتو درگیر کیت نکن من که یه ماه قبل از اقدام واسه امتحان کیت استفاده کردم همش خط کمرنگ نشون میداد تا بالاخره پررنگ شد ولی ماهی که اقدام کردن البته اولین ماهش چون اسپرم برا اولین بار وارد رحم شده بود پری رو ریخت به هم کیت هم همش کمرنگ نشون داد ماه بعد هم باز به کیت اعتماد کردم دو ماه رو از دست دادم
CafeMom Tickers
2456
شاید نوع کیتت فرق کرده؟
مشکلی نیست پر رنگ شد تا 24 ساعت بعد اقدام کن.البته این فقط 15 درصد احتمال بالا می بره بقیه کارها را هم باید انجام بدی تا یه احتمال 70-80 درصدی را داشته باشی.خدا بخواد یه پسر سالم بهت بده
نه تاثیری نداره رو بارداری.من هم قبل از اقدام مصرف می کردم.پسر هم دارم.ولی می دونی نی نی نیمه دومی می شه.شما که بچه می خوای با برنامه هستی می ذاشتی طوری باردار بشی که نی نی بهار بدنیا بیاد خیلی بارداریش بهتره

ماههای آخر تو تابستان فاجعه است
2714
نه بابا ... علی رضا همین پسرمه که قراره بیاد به قول عسل "داداش علیرضا"
دخترم 5/3 است . دلم می خواد فاصلشون کم باشه .

اگه این ماه بشه احتمالا می شه آخر شهریور . چرا ماههای اخر تابستون بده ؟
CafeMom TickersCafeMom Tickers
2706