2737
2734
راستش من الان یه ماهه تصمیم به عمل گرفتم ولی همش امتحان و کارو درسه میخوام هیه دورانی باشه که حداقل یه ماه به چشم استراحت بدم دچارمشکل نشم خدای نکرده.الان به نظرم دیگه دیر شده چون باید اول بهمن عمل کنم ک اون موقع هم یه عالمه کار دارم.به نظرتون بعد عید انجام بدم بهترنیست؟؟قیمتش دوبرابر میشه یعنی؟؟شماها که عمل کردید چقدر استراحت کردید؟؟بعد من چون ده ساله عینک میزنم تاعید چشمم به حالت عادی برمیگرده؟
از ماست که بر ماست
بله الهه جان.اخه متاسفانه من تا20اسفند سرکارم.مرخصی هم فقط5روز میتونم.این وسط درس وکارای دیگه هم هست.یعنی استراحت یووخخ.میترسم چشام داغون بشه:))داداش شما چند عمل کرد؟؟کجا؟؟شماره چشمش چند بود؟؟
یه سری میگن بعد عید قیمت دوبرابر میشه یعنی الان اگه2تومنه میشه5تومن
از ماست که بر ماست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا 3 روز استراحت مطلق حتی تو خونه باید عینک افتابی بزنی و به هیچ عنوان نباید نور به چشمت بخوره ...........تا 1 ماه هم بیرون میری باید عینک بزنی ........ شایدم بیشتر .....فکر کنم تا یه هفته نباید جلو کامی و تی وی باشی ......بعدش میتونی مطالعه کنی ..........و چیزای دیگه
2728
من هم عمل کردم حدود 3 4 روز استراحت کردم وداروها را بموقع استفاده کردم بعدش رفتم سرکار تازه با کامپیوتر کار می کردم ولی تا یه مدتی با عینک آفتابی
تا یکی دوماه قطره اشکی استفاده کردم
اصلا چیزمشکلی نیست که بخوای بذاری بعد عید تازه توعید راحت هم می شی
2738
ممنون الهه جان
من شمارهچشام3هست.هردو بدون استیگماتو10ساله عینک میزنم.چشام خیلی گود افتاده:((میترسم بدون عینک زشت بشم بخوره تو ذوق همه.چون معمولا تو جشنا و مهمونی با ارایش عینک نمیزدم.بدون ارایش با این وضع چشای خسته!!سختمه
از ماست که بر ماست
من 15 آبان با دکتر هاشمی بیمارستان نور عمل prk انجام دادم حدود سه روز آب ریزش از چشم و حساسیت به نور داشتم که لنز پانسمان رو که در آوردم کاملا خوب شدم از اون نظر اما تا دو حدود دو هفته خواندن به خصوص خطوط ریز و یا کار با کامپیوتر سخته البته من آستیگمات هم بودم یه کمی به خاطر این موضوع اذیت می شدم اما الان که حدود 1.5 ماه میگذره همه چیز عالیه.
2706