2410
2553

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توپراک از چنار جدا میشه بعد چنار با یشیم ازدواج میکنه بعد یشیم لو میره که واسعه توپراک پاپوش درست کرده بوده چنار ولش میکنه یشیم خودشو میکشه بعد چنار با توپراک عروسی میکنه بچه توپراکم پسره
نشود فاش کسی انچه میان منو توست.....
2456
بچه شو به دنیا میاره و یواشکی هی زیرآب تپراک و میزنه و باز دوباره میره رو مخ چنار که تپراک بهت خیانت کرده و با شوهر سابقش رابطه داره و این حرفا ، چنار هم باور می کنه و تپراک هم بهش برمیخوره و از چنار طلاق میگیره که بعدا متوجه میشه که از چنار حامله شده ولی چیزی به چنار نمی گه می خواد که دوباره با چنار ازدواج کنه که میبینه چنار با یشیم ازدواج کرده و میره با یکی دیگه ازدواج میکنه بعد متوجه میشن که بچه یشیم و چنار هم سرطان داره و برای پیون مغز استخوان خون هیچ کس تو خانواده به خون این بچه نمی خوره یشیم هم کاه از حملگی تپراک خبر داره میره التماسش کنه که وقتی تپراک بچه شو به دنیا آورد اجازه پیوند مغز استخوان بده که تپراک به یشیم میگه بره پیش چنار و همه دروغایی رو که درباره اش زده به چنار بگه تا اینم از خون بچه اش به بچه یشیم بده
کاش هیچوقت تو زندگی هیچکس هیچ کاشکی نباشه...
خب بعدش دوباره چنار وتوپراک با هم ازدواج میکنن یعنی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعداز اینکه زمرد یکی دیگه رو میاره چنار با اونم ازدواج میکنه ؟
پیشاپیش شاد باش وشکر گزار چرا که خداوند نه به قدر رویاها بلکه به اندازه ایمان واطمینان توست که میبخشد.
توپراک و چنار جدا می شن......یشیم و چنار عروسی می کنن بعد یشیم خودکشی م یکنه و توپراک و چنار الان با هم عروسی کردن

یوسف و حوا هم می میرن هر دو :(
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
2714
ای بابا من که دوست دارم بزنم توپراک رو له کنم از دستش فشارم میره بالا ضعف میکنم مجبور میشم هر شب شام بخورم

ولی تو پراک هم نازاست ها دیدین چنار بغلش کرد ولی حامله نشد
خدایا شکرررررررررر
وقتی هم دست یشیم رو میشه و چنار متوجه میشه که یشیم پاپوش واسه توپراک درست کرده از دست یشیم ناراحت میشه و یشیم رو ول میکنه و میره دنبال توپراک
و یشیم هک وقتی میبینه دستش رو شده و با بودن بچش چنار دیگه به خاطر تهمت و دروغی که به توپراک زده محلش نمیزاره خودکشی میکنه و خودش رو به دریا میندازه
کاش هیچوقت تو زندگی هیچکس هیچ کاشکی نباشه...
دلم واسه تو پراک میسوزه خیلی بد بخته
انـصاف نـیـست

که دنـیا آنـقدر کـوچک بـاشد

کــه آدم هـای تـکـراری را روزی صـد بـار بـبیـنـی

و آنـقـدر بـزرگ باشد

کــه نتوانی آن کسی راکه دلت مـیـخواهد

حتی یک بار بـبیـنی...!!
2706