2410
2553
سلام بچه ها خسته نباشید واقعا کار سختی داریم من که فکر می کنم از زایمان سختره ........
من بعد از یک هفته تلاش بی وقفه و گذدروندن بیشتر ساعاتعمرم در دستشویی الان کنترلش دستش اومده دخترم هر موقع هر دو جیششو دارهخبر می ده اما 5 ثانیه قبلش دیگه این عکس العم من میرسونه که چطوری بجونبم ههههههههههه
من یک مشکل بزرگی دارم که اصلا حاظر نیست روی لگنش بشینه حتی سر پا هم کنار دستشویی نمیشینه فقط ایستاده کارشو می کنه ولی چون روی پاهاش میرزه گریه زاری می کنه
نمی دونم تورا خدا راهکار بدین چطوری راغبش کنم بشینه روی لگنش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پشت در دستشویی یک مقوا چسبوندم بهش بعد از عملیات میدم یکی می چسبونه جایزه هم میگیره
همه چیز را یاد گرفت مثلا شستن بعد از تمام شدن و دست شستمن خشک کردن دست بع غیر از لگن
یا فاطر و به حق فاطمه
بهار جون بذار کارشو بکنه یکی از دوستام هم همین مشکل شما رو داشت و وقت گذاشت و بهش باد داد باید نشسته کارشو بکنه!

صبر داشته باش.بچه ها من چند روز میشه دارم همچین تاثیر اون ستاره ها رو میبینم!!واقعا اگر کمک خدا نبود من نمیتونستم!!داره یواش یواش همکاری میکنه!!دعا کنید بتونم این پروسه عظیم رو تموم کنم!البته این تموم شه مال دخترم شروع میشه!!

بچه ها یه سوال داشتم.من در طول روز شورت آموزشی پاش میکنم ولی شکر خدا اصلا خیسش نمیکنه و شبها هم پوشکه اما سه روزه خشکه و میبرمش جیشش رو بکنه!سوالم اینه که از چه وقتی میتونم شورت معمولی تنش کنم؟و شبها رو چجوری مطمین بشم و پوشک رو کامل خذف کنم؟

ممنون میشم اگر تجربه دارید راهنمایی کنید؟صفحات زیادن و من نمیدونم تو کدوم صفحه راجع به سوال من مطلب هست!
مرقدت ضرب المثلهای مرا تغییر داد....هرکه بامش بیش برفش بیش"نه"کبوتر بیشتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دو روزه پروژه رو شروع کردم روز اول فقط یه بار تو دستشویی جیش کرد شورت آموزشی پاش بود و همش اون تو کارشو میکرد زود زود هم میبردمش دستشویی اما فایده نداشت
روز دوم 4 بار تو دستشویی جیش کرد اما به نظرم این تغییر بخاطر اینه که ساعتش دستم اومده والا خودش هیچ اطلاعی نمیده
بعد که جیش میکنه میگه جیش کردم اما قبلش یه بار هم نشده بگه
طبیعیه این روند؟ یا من عجله دارم؟!
تو رو خدا اونایی که تجربه دارن بیان ریز به ریز تعریف کنن پیشرفت بجه ها رو
2456
خوش به حالت کجال
هاله جان بچت چند وقتش هست؟
من هم بعد از سه روز دقیقا مثل شما هستم و خودم باید ساعتش رو بفهمم.شورت آموزشی هم نمیبندم و و پسر من هم بعد از این که جیش کرد هی با خودش میگه جیش کردی؟
یعنی دیوونه میشم ها
عیب نداره این نیز بگذرد
سلام به همگی

پسر من دو سال و 8 ماهشه

تقریبا 2 ماه پیش شروع کردم به از پوشک گرفتن خیلی خیلی خوب همکاری کرد و ظرف 1 هفته هم جیش و هم پی پی رو یاد گرفت و تقریبا بعر از یه هفته مادربزرگم فوت کرد و من هم چون خیلی درگیر مراسم بودم و تهران نبودم پوشکش کردم و همین باعث شد کاااااااااااااامل یادش بره و بعدش اصلا همکاری نکرد گفتم شاید یه مدت ببندم از اول شروع کنم بهتر شه و حالا بعد از دو ماه دوباره شروع کردم ولی توی این یه هفته اگر من یا مامانم ببریمش دستشویی کارش رو میکنه و اگر نه اغلب خودش رو خیس میکنه یا اینقدر دیر یادش میوفته که تا میرسیم دستشویی کار از کار گذشته ضمن اینکه همش میگه پوشک بده و پام زخم میشه و دیگه دوست نداره پوشکش کنم اما خیلی بازیگوشه و وقتی بهش میگم بریم دستشویی میگه نه و من هم نمیخوام اجبار و اصرار تو کار باشه ولی خب خودش هم درست حسابی نمیگه واقعا نمیدونم چه کار کنم
2714
بچه ها برای اینکه صبحها نی نیها کمتر جیش داشته باشن که تا دستشویی ممکنه خیس کنن حتما شب قبل از خواب ببرینشون دستشویی
اونـیکـه لـیـاقــت ما رو نــداره ، خــب نــداره دیگـه !! چـیکار کـنــم؟ غـصــه کــم سـعـادتـی مــردم هــم مــن بـخــورم؟!!!
واسه استفاده از لگن هم اصرار نکنید چون همه جا که لگن نیست همون تو دستشویی یا حمام کارشونو بکنن بهتره در ضمن اصلا نباید دعواشون کنین اینجا هزار درصد صبر لازمه
اونـیکـه لـیـاقــت ما رو نــداره ، خــب نــداره دیگـه !! چـیکار کـنــم؟ غـصــه کــم سـعـادتـی مــردم هــم مــن بـخــورم؟!!!
کجال جونم دیگه شرت هر موقع خواستی تنش کن ولی ممکنه بعضی شبا دست گل به اب بدن یه مشماعی چیزی زیرش بزارشرت آموزشی هم من استفاده نمیکنم به درد نمیخوره میتونی تو شرتش یه نوار کوچولو بزاری من که این کار میکنم دکتر هم گفت موردی نداره
2706